Central Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Central Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sizde Central Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Central Hospital firmasına ait müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda hizmet vermektedir. 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunan ve bu alanda başarılı olan hastane oldukça gelişmektedir.

Hastanede yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü yapılmaktadır. Ayrıca 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 1.500-2.000 civarında doğum gerçekleştirilmektedir. Yıllık misafir trafiği 500.000’den fazladır.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Central Hospital gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Central Hospital çağrı merkezi numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Hizmetlerinin arkasında duran hastane aynı zamanda da kendini sürekli geliştirmektedir.

Central Hospital İletişim Numarası

Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine odaklanarak çalışmaktadır. Hastane olarak bu yönlerini destekleyen ve daha ileriye taşıyan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları açısından hastane A Grubu statüsü taşımaktadır. Kalite yapısı, iç ve dış denetimler ile dinamik bir şekilde tutularak hizmet en güzel şekilde sunulmaktadır. Central Hospital iletişim numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacı ile hareket etmektedir. Ayrıca toplumun sağlık sorunlarına yönelik çözümler üretmeyi hedeflemekte ve başarılı olmaktadır.

Central Hospital Şikayet Hattı

Tıp teknolojisini yakından takip eden Central Hospital, cihaz parkurunu her geçen gün büyütürken bu alanda ilerlemektedir. Hastaların bulunduğu noktalarda yer alan hemşire çağrı sistemi ile hastalarını her an hemşirelerine ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Hastalara ait kan örnekleri, Pnömatik Tüp Sistemi ile, el değmeden laboratuvara gönderilip en kısa sürede sonuçlar alınmayı hedeflemektedir. Hasta bilgileri, hastane bilgi yönetim sistemi üzerinde, elektronik ortamda tutulurken hasta güvenliği önemsenmektedir. Central Hospital şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

İnsan sağlığı ile ilişkili alanlarda sürekli genişleyen bilgi evrenine nitelikli katkılar sunacak bilimsel araştırmalar planlama, yürütme ve destekleme amacıyla çalışmaları devam eden Central Hospital bu özellikleri ile oldukça beğenilmekte ve takdir edilmektedir.

Central Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 77 99

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Central Hospital sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Central Hospital iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Central Hospital iletişim bilgileri, Central Hospital telefon no, Central Hospital irtibat tel, Central Hospital canlı destek,Central Hospital hasta temsilcisi, Central Hospital şikayet hattı, Central Hospital hasta hakları numarası, Central Hospital çağrı merkezi numarası

Yorum Yap