Ümran Tıp Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ümran Tıp Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ümran Tıp Merkezi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ümran Tıp Merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ümran Tıp Merkezi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ümran Tıp Merkezi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ümran Tıp Merkezi, sağlık alanındaki başarılı sağlık merkezlerinden bir tanesidir. Farklı alanlarda sağlık hizmeti bulabileceğiniz firma kendisini kanıtlamayı başarmış ve uzun yıllar sağlık sektöründe çalışmalarına devam etmiştir. Uzman doktor kadrosu ve tecrübeli çalışma ekipleri ile sağlık alanında başarılı işlerin altına imza atan tıp merkezinde, farklı branşlarda hizmet alma şansınız bulunuyor. Tıp merkezi kurulduğu ilk andan beri insan sağlığı için özveri ile çalışmasını sürdürüyor ve doktor kadrosunu çoğaltıyor. Yaşadığınız sağlık sorunları hakkında detaylı kontroller ve çözüm yolları bulabilmek için sizler de bu tıp merkezini tercih edebilirsiniz.

Uzman kadrosu, son nesil teknolojik sağlık ürünleri ve titiz çalışma stiline sahip olan sağlık merkezinde tedavi olmak oldukça konforlu. Yaşadığınız sağlık sorunlarının çözüm yollarını uzman doktorlar eşliğinde bulabilir ve yeniden sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Tıp merkezi hakkında daha fazla detaylı bilgilere ulaşmak için resmi internet sitesine girebilirsiniz. Tıp merkezi hakkında detaylı görüşmeler gerçekleştirmek ve merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilmek için de çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Tıp merkezinin çağrı merkezi telefon numarası 0212 461 94 92’dir. Bu telefon numarası aracılığı ile çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi çağrı merkezi numarası 0850 450 08 08 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlık alanında hizmet alacağınız yerleri iyi seçmeli ve işinde uzman doktorlar ile beraber yol almalısınız. Tıp merkezi, hastalarının en iyi yollar ile tedavi görmesi için özveri ile çalışma hayatını sürdürüyor. Herhangi bir sağlıksak sıkıntınızda başvurabileceğiniz adresler arasında bulunan tıp merkezi, sunduğu hizmet ile başarılı işlerin altına imza atıyor. 1995 yılından beri sağlık sektöründe bulunması ve uzun yıllar bu alanda hizmet vermesi sizlere tecrübeli bir hizmet alma şansını sunuyor. Geniş ve tecrübeli kadrosu ile sağlık alanına dair tüm hizmetleri rahatlıkla sizlere sunuyor. Yaşadığınız sağlık sorunlarından kurtulmak ve daha sağlıklı bir hayata kavuşmak için sizler de tıp merkezine ulaşabilirsiniz.

Hastaları ile iletişim konusuna önem veren tıp merkezi ile iletişim kurmak oldukça basit ve pratik. Tıp merkezi hakkında, hastalığınız ve hastalığınızın tedavisi hakkında, doktorlar ve benzeri durumlar hakkında detaylı bilgi alabilmek için tıp merkezinin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Tıp merkezinin müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 450 08 08’dir. Bu telefon numarasını kullanarak kurumun müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi müşteri hizmetleri numarası 0850 450 08 08 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İletişim konusuna öncelik ve önem veren tıp merkezi ile iletişim kurmak oldukça basit. Hastalarının daha iyi şartlar altında tedavi görmesi ve hastalıklarından daha hızlı bir şekilde kurtulmaları için özenle çalışmalarını sürdüren kurum, iletişim konusunda da aynı hassasiyet ile yoluna devam etmektedir. Tıp merkezi ile direkt bağlantı kurmak istiyorsanız yukarıda verilen telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kurum hakkında daha fazla detaylı bilgi için de kurumun resmi internet sitesine göz atabilir ve resmi site içerisindeki sohbet sekmesine tıklayabilirsiniz. Sohbet sekmesinde dilediğiniz soruyu sorabilir ve cevaplarını bulabilirsiniz. Direkt bir şekilde bağlantılarınızı gerçekleştirebilir ve hastalıklar, kurum ve benzeri gibi konularda bilgiler elde edebilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 450 08 08 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi Şikayet Hattı

Hastaları ile iletişim konusunda hassasiyet ile çalışma hayatına devam eden kurumla ilgili şikayetlerinizi yukarıda verilen telefon numaralarını arayarak dile getirebilirsiniz. Yaşadığınız problemleri kurum yetkilileri ile paylaştığınız takdirde sizlere yardımcı olacaklardır. İletişim konusuna büyük derecede önem veren kurum, kuruma getirdiğiniz şikayetler hakkında detaylı çalışmalar yaparak sorunlarınızın çözümünü bulacaktır. Sağlık sektöründe başarılı işlerde bulunan kurum, uzun yıllardır müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak piyasada var olmaya devam ediyor. Şikayet, soru ve öneriler için her zaman hazırda bekleyen yetkililer ile iletişim kurabilir ve sorunlarınızın çözümünü bulabilirsiniz.

Ümran Tıp Merkezi şikayet hattı 0850 450 08 08 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ümran Tıp Merkezi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ümran Tıp Merkezi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ümran Tıp Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 450 08 08

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ümran Tıp Merkezi çağrı merkezi numarasına 0850 450 08 08 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Devran Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi

Adres : Bulgurlu, İzzettinbey Sokağı 6-3, 34200 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

E-Posta : info@umrantip.com

Telefon : 0850 450 08 08

Arama Terimleri: Ümran Tıp Merkezi iletişim bilgileri, Ümran Tıp Merkezi telefon no, Ümran Tıp Merkezi irtibat tel, Ümran Tıp Merkezi canlı destek, Ümran Tıp Merkezi müşteri temsilcisi

Yorum Yap