Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ceviz Ağacı Pastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ceviz Ağacı Pastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Pasta, kurabiye, kek ve çikolata gibi güzel lezzetler hayatımızın içinde devamlı yer almaktadır. Özel günler ve zamanlar haricinde kişilerin tatlı ve damak tadına uygun olan ürünleri sıklıkla satın aldığı görülür. Gıda sektöründe taze ve hijyenik ürünlerin tercih edilmesi önemli bir unsurdur. Ceviz Ağacı Pastanesi 2008 yılında İstanbul ilimizin Kadıköy semtinde açılmış bir kuruluştur. Uzun yıllardan beri de taze ve güzel birçok ürünü müşterileri ile buluşturmaktadır. Sadece pasta ve tatlı çeşitleri ile değil kahvaltısı ile de meşhurdur. Güzel ve lezzetli bir kahvaltıyı eşsiz bir ortamda yapmak isterseniz firmayı tercih edebilirsiniz. 

Bazı yemek çeşitleri ile de damağa hitap eden lezzetlere sahiptir. Güler yüzlü personeller işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Keyifli zamanları sevdiklerinizle birlikte geçirmek isterseniz firmayı tercih edebilir muhteşem lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak daha ayrıntılı bilgilere sahip olmak mümkündür.

Ceviz Ağacı Pastanesi çağrı merkezi numarası 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde pastanelerden beklentiler oldukça fazladır. Kişiler sadece bazı ürünleri satın almak için pastaneye gitmemektedir. Farklı aktiviteler yapmak isteyenler burada keyifli zamanlar da geçirmek istemektedir. Tatlı ürünlerden hariç tuzlu atıştırmalıklar da tercih edilir. Ceviz Ağacı Pastanesi tüm bu beklentileri karşılayacak kapasiteye sahiptir. Hatta günlük gazete ve dergileri okuyarak da güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İşe giden kişiler sabahları kahvaltılarını burada yapabilir, gazetelere göz atabilir ve işine gidebilir. Gün içerisinde arkadaşlarıyla ya da ailesiyle özel zamanlar geçirmek isteyenler de pastanenin imkanlarından faydalanabilir.

Pastane ürünleri içerisinde yaş pasta çeşitleri, tatlılar, kurabiyeler, kekler, tartlar, turtalar, şerbetli tatlılar, kuru pastalar, sütlü tatlılar bulunmaktadır. Kişiler isterlerse her zaman sipariş oluşturabilmekte istedikleri ürünlerin kapısına kadar gelmesini sağlayabilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet sitesine üye olarak sipariş verebilmeniz mümkündür. 

Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel günlerde ve gecelerde yapılacak kutlamaları pasta ile taçlandırmak gerekir. Bu bağlamda doğum günü pastası, kız ya da erkek çocuk pastaları, bebek pastaları, 1 yaş pastası, resimli pastalar, çizgi film karakterli pastalar, söz ya da nişan pastaları, sevgiliye pasta, düğün pastası, meslek gruplarına göre pastalar, rakamlı ve özel gün pastaları tercih edilir. Ceviz Ağacı Pastanesi tüm bu isteklere karşılık verebilmektedir. Ayrıca çikolata siparişi ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Hediye olarak gönderilen çikolatalar oldukça etkileyici ve güzel görüntüdedir.

Bebek çikolatası, söz ve nişan çikolatası, yeni iş çikolatası, yıldönümü çikolataları, özür çikolatası ya da geçmiş olsun çikolataları farklı amaçlara hitap etmektedir. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0216 212 08 18 telefon numarasını arayabilir. Ayrıca info@cevizagaci.com adresine mail gönderebilir. Whatsapp iletişim hattı numarası da 0 533 158 13 13 olmaktadır.

Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Pastanesi Şikayet Hattı

Ceviz Ağacı Pastanesi özel parti ve kutlamalarda birçok lezzetleri kişilere sunmaktadır. Hediye göndermek isteyenler hemen internet sitesinden istediği kişiye gönderim yapabilir. Adrese teslim yapılan alışverişlerde kredi kartı ya da kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ürünlerden ya da teslimattan ortaya çıkan sorunları müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Yazılı mesajlarınız için mail gönderebilir ya da internet sitesinde bulunan bize yazın bölümünü kullanarak sıkıntınızı dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı tüm şikayetler firma tarafından değerlendirilmekte ve giderilmektedir.

Aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden de firmayı takip edebilir şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Firmanın ürünlerinden sipariş verenler tazelik ve hijyen bakımından memnun kalmışlardır. Her ihtimale karşı söz konusu olan sıkıntılı durumlar da hemen giderilecektir. İletişim numaralarını arayarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. 

Ceviz Ağacı Pastanesi şikayet hattı 0216 212 08 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ceviz Ağacı Pastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ceviz Ağacı Pastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ceviz Ağacı Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 212 08 18

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ceviz Ağacı Pastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 212 08 18 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Koşuyolu Mahallesi, Muhittin Üstündağ Cd. No:85, 34718 Kadıköy/İstanbul
E-Posta : info@cevizagaci.com
Telefon : 0216 212 08 18

Arama Terimleri: Ceviz Ağacı Pastanesi iletişim bilgileri, Ceviz Ağacı Pastanesi telefon no, Ceviz Ağacı Pastanesi irtibat tel, Ceviz Ağacı Pastanesi canlı destek, Ceviz Ağacı Pastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap