Liva Pastanesi şikayet hattı, Liva Pastanesi müşteri hizmetleri numarası, Liva Pastanesi çağrı merkezi numarası, Liva Pastanesi iletişim numarası

Liva Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Liva Pastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Liva Pastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1993 yılından itibaren hizmet veren ve pastacılık sektöründe oldukça ilerleyen firmanın günümüzde birçok şubesi olduğu gibi internet üzerinden de sipariş alarak kapınıza kadar teslim etmektedir. Ankara şehrinde üretilen ürünlerini sadece ülkemizde değil uluslararası boyuta taşımak ve alanında en iyilerden biri olmayı istemektedir.

Modern koşullarda yapılan üretimlerde özellikle hijyen konusunda hassas davranılarak müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap eden çeşitler sunulmaktadır. Kalitesinden taviz vermeden aynı zamanda da yenilikleri uygulayarak en mükemmeli bulma noktasında çalışmalar yapan firmanın ürünleri oldukça beğenilmekte ve herkesimden insan tarafından tercih edilmektedir.

Liva Pastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Her zaman en iyiyi yakalamak için çalışan firma aynı zamanda günlük olarak üretim yapmakta ve müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Birinci sınıf malzemeleri kullanırken koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Müşteri beklentilerini iyi analiz eden ve buna cevap verecek çeşitliliği aynı zamanda da damak tadını yakalayan firma ürünlerinin kalitesinden taviz vermeden üretimlerini arttırmakta ve çeşitlendirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Liva Pastanesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Liva Pastanesi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Liva Pastanesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Liva Pastanesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Liva Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 221 62 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Liva Pastanesi çağrı merkezi numarasına 0312 221 62 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : Liva Çikolata ve Pasta San. Turz. Tic. Ltd. Şti.
Telefon İletişim Numarası : 0312 221 62 22
Faks Hattı : 0312 221 62 24
Adres İrtibat : İstanbul Yolu Erciyes İşyerleri 9. Cadde No: 1 Ankara
E-posta adresi : info@livashop.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Liva Pastanesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Liva Pastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Liva Pastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Liva Pastanesi iletişim bilgileri, Liva Pastanesi telefon no, Liva Pastanesi irtibat tel, Liva Pastanesi canlı destek, Liva Pastanesi müşteri temsilcisi, Liva Pastanesi şikayet hattı, Liva Pastanesi müşteri hizmetleri numarası, Liva Pastanesi çağrı merkezi numarası, Liva Pastanesi iletişim numarası

Yorum Yap