Dilek Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dilek Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dilek Pastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dilek Pastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1957 yılında Fatih’de bir şube ile bu işe başlanmıştır. Bugün ise İstanbul’un birçok seçkin noktasında yer alan firma oldukça beğenilmektedir. Ayrıca yurtdışında hizmet vermeye devam etmektedir. Pastane – Cafe ve Restaurant konseptini bir arada uygularken oldukça talep gören bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hayattan keyif almayı bilenlerin tercih noktaları olarak çok sık gidilen mekan oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Rahat ve konforlu mekânları ve geniş ürün yelpazesi ile göze çarpan firma oldukça sevilmektedir.

İnsanların yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılamak için damak tatlarına hitap edecek ürünleri sergilemeyi hedeflemektedir. Bu sebeple dünya mutfaklarından menüleri listesine almıştır. Zengin pastane ürünlerinin yanısıra ün yapmış açık büfe kahvaltı çeşitleri ile bilinmektedir. Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunan firma birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Dilek Pastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendi fabrikasında üretimini yaptığı birçok ürün ile tanınmaktadır. Özel gün pastaları , yaş pastalar, unlu mamuller, kekler, çörekler, sütlü tatlılar, baklava çeşitleri gibi seçenekler ile oldukça popüler olan firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Ayrıca dünya mutfaklarından seçme menüler ile haftanın her günü 07.00 ile 24.00 saatleri arasında hizmet veren firma müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Ürünlerini kontrol eden ve kaliteden taviz vermeyen firma hem şube açarak hem de ürün yelpazesini genişleterek en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dilek Pastanesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dilek Pastanesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dilek Pastanesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dilek Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 671 70 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dilek Pastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 671 70 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Dilek Pastanesi çağrı merkezi numarası sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

dilekpastanesi@dilek.com.tr e posta adresine mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dilek Pastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dilek Pastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dilek Pastanesi iletişim bilgileri, Dilek Pastanesi telefon no, Dilek Pastanesi irtibat tel, Dilek Pastanesi canlı destek, Dilek Pastanesi müşteri temsilcisi, Dilek Pastanesi şikayet hattı, Dilek Pastanesi müşteri hizmetleri numarası, Dilek Pastanesi çağrı merkezi numarası, Dilek Pastanesi iletişim numarası

One Response

  1. Öznur Biberoğlu 18 Nisan 2023

Yorum Yap