Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Swatch çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Swatch ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Swatch Müşteri Hizmetleri Numarası

1983 yılında İsviçre’de Nicolas Hayek tarafından kurulan dünyaca ünlü saat, araba zamanlama teknolojisi sayesinde bugünkü zamanın değerini biliyor, şık ve gösterişli saatlere sahip olabiliyoruz.

İsviçre ekonomisinin en önemli kollarından biri olan,İsviçre saatlerinin ucuz olmasıyla beraber, ekonomik çöküşün kaçınılmaz olduğu bu dönemde, İsviçre’nin ünlü USB bankası bir danışmanlık firmasıyla anlaşarak, büyük İsviçre’li saat üreticisinin sorunları üzerine bir değerlendirme yapılmasını istiyor. Tahmin edeceğiniz gibi, anlaştıkları bu danışman Hayek’tir. 2010 yılında Hayek öldükten sonra grubun sektör içerisindeki başkanlığını Nicolas Hayek’in kızı Nayla Hayek devralmıştır.

Günümüzde şirketin CEO’su ise oğlu Georges Nicolas Hayek yer almaktadır. Yetmişli yılların ortasında İsviçre saat ensdüstrisi bugüne kadar yaşadığı sektörün içinde en ağır krizin içinde yer alıyordu. İlk defa 1983 yılında satışa sunulan Swatch kurulduğu günden bu yana son derece makul fiyatları, üstün kalitesiyle kurulduğu günden bu yana tüm zamanların her zaman en başarılı kol saati olmayı sürdürmektedir.

Takı, saat ve saat mekanızmalarını başarılı bir şekilde üreten uluslar arası bir firma olarak yer alan Swatch Group, bu sektör dışında elektronik sistemlerin üretimi ve saat konusunda yer alan satış ve saat endüstrisi ile de ilgilenmiştir.

Yıllardan beri standart plastik olarak bulunan Swatch saatiyle beraber, Irony’den Chrono’ya adar pek çok modellere ev sahipliği yapmaktadır. Swatch saat markasının bilim ve teknoloji alanlarındaki olağanüstü gelişimleri, teknik yetenekleri, pek çok Olimpiyat oyununda ve her zaman kayak yapılan Snowboard Dünya Kupası yarışmalarında her anlamda resmi kronometre olarak çeşitleri ile baş köşede yer almıştır.

18 değişik marka ile saat ve takı piyasasının her kademesinde hizmet eden, prestiji yüksek ve lüks saatler arasında yer alan Breguet, Blancpain ve Glashütte, lüks markalar alanında ise Jaquet Droz, Leon Hatot ve Omega yer almaktadır. Yüksek fiyatli saatler kategorisinin içinde de Longines, Rado ve Union yer alır. Elbette bütçenize uygun, maddı açıdan değeri düşük ama kalite açısından yüksek ürünlerde bulmanız mümkündür.

Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 722 72 72

Swatch Mail Adresi
musterihizmetleri@tr.swatchgroup.com

Swatch Adres
The Swatch Group Turkey Saat Ticaret Limited Şirketi Büyükdere Caddesi No:195 Büyükdere Plaza Kat:6 Levent – 34360 Istanbul

Arama Terimleri: swatch çağrı merkezi, swatch iletişim, swatch müşteri hizmetleri, swatch telefon numarası, swatch şikayet hattı, swatch müşteri hizmetleri numarası, swatch şikayet

Yorum Yap