Kargılı Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargılı Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargılı Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kargılı Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kargılı Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. Kargılı Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kargılı Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Kargılı Mobilya, 1999 yılından günümüze kadar mobilya sektöründe hizmet vermekte olan bir aile şirketidir. Ülkemizin farklı şehirlerinde bulunan büyük teşhir alanına sahip, yüzlerce mobilya ve aksesuarı barındıran mağazalarıyla diğerlerinden farkını ortaya koymaktadır. Modern, Avantgarde veya Country tarzlarında tüm mobilya modelleri mağazalarda rahatlıkla incelenip hayallerdeki ev tasarımına kavuşulabilir. Şirket, fiziksel olarak hizmet verdiği gibi aynı zamanda internet mecrasında da satış yapmaktadır. Şirkete ve ürünlere ilişkin bilgi edinilmek istenirse çağrı merkezi numarası 0850 224 63 00’dır.

Kargılı Mobilya çağrı merkezi numarası 0850 224 63 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kargılı Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet üzerinden gerçekleştirilen satışlarda, güvenli ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Ödemeler tüketicinin isteğine bağlı bir şekilde, kredi kartı veya havale yoluyla gerçekleştirilebilir. Şirketin tüm çalışanlarınca benimsenen çözüm odaklı hizmet politikası, tüketiciler tarafından da bir hayli beğenilmekte ve takdir edilmektedir. Mağazalara uğranıldığında hissedilecek olan aile sıcaklığı, tüketicilerin ürünleri huzurla ve güvenle satın almalarını sağlayacaktır. Şirket ve ürünlerine ilişkin tüm sorular, şirkete ait müşteri hizmetleri numarası olan 0850 224 63 00 üzerinden iletişime geçilip ilgililere kolaylıkla yöneltilebilir.

Kargılı Mobilya müşteri hizmetleri numarası 0850 224 63 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kargılı Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Koltuk, köşe takımı ve sandalyelerin kişiye özel olmasını isteyenler aradıklarını şirket bünyesinde kolayca bulabilecektir. Kullanıcının döşemelik kumaş, desen ve renk alternatifleri arasından kendi zevkine göre ve yaşadığı ortam doğrultusunda yaptığı seçimler, hayalindeki oturma grubunu oluşturmasına imkan tanır. Stil sahibi kişiler, şirketin ürünleri sayesinde tarzlarını çok kolay bir şekilde ortaya koyar ve bundan memnuniyet duyarlar. Kullanıcıya özel tasarlanan mobilya ve aksesuarlar hakkında daha spesifik bilgi edinmek için yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp anında yetkililerle görüşülebilir.

Kargılı Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 224 63 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kargılı Mobilya Şikayet Hattı

Kurumsal bir yapıya ve samimi bir anlayışa sahip aile şirketi, kullanıcının istekleri bağlamında son derece farklı ve tarz ürünler ortaya koymaktadır. Girdiği her ortamda aynı mobilyalarla karşılaşmaktan sıkılanlar için birebir olan şirket ürünleri, bu farklılığıyla estetik görsellik de taşımakta ve girilen mekana ilişkin cezbedici bir görünüm sunmaktadır. Şirkete yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda yer alan numaradan ilgililere rahatça aktarılabilir.

Kargılı Mobilya şikayet hattı 0850 224 63 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kargılı Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kargılı Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kargılı Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 224 63 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kargılı Mobilya çağrı merkezi numarasına 0850 224 63 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kargılı Mobilya ve İnş. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Girne Mah. Dörtler Sk. No:3-5 Maltepe İstanbul
E-Posta : info@kargilimobilya.com.tr
Müşteri Hizmetleri : 0850 224 63 00

Arama Terimleri: Kargılı Mobilya iletişim bilgileri, Kargılı Mobilya telefon no, Kargılı Mobilya irtibat tel, Kargılı Mobilya canlı destek, Kargılı Mobilya müşteri temsilcisi, Kargılı Mobilya şikayet hattı, Kargılı Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Kargılı Mobilya çağrı merkezi numarası, Kargılı Mobilya iletişim numarası, Kargılı Mobilya çağrı merkezi, Kargılı Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap