aydem-cagri-merkezi-numarasi

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydem çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aydem müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aydem şikayet hattına erişebilirsiniz. Aydem müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Aydem, 1997 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Aydem; Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Manisa illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Aydem sorumludur.

Aydem ile irtibat kurabileceğiniz 0850’li ve 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Aydem’de bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Aydem’e bildirebilirsiniz.

Aydem Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

2008 yılında kurulan Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin kurulma amacı, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan Aydın, Denizli ve Muğla şehirlerinde 1.9 milyon müşteriye, etkin ve kaliteli bir elektrik hizmeti sunmaktır. Aydem Elektrik firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve müşterilerimizin isteklerini odak noktamız haline getirmekteyiz. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş görevli olarak bulunduğu bölgedeki serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi, serbest olan tüketicilere ise İkili Anlaşma yöntemiyle elektrik enerjisi tedariki sağlanmaktadır. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza yaydığımız pozitif enerji sayesinde insan hayatına biraz olsun canlılık getirmek gayesi taşımaktayız. Zaman içerisinde değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına gelişen teknoloji çerçevesinde uygun cevaplar vererek topluma fayda sağlayabilecek bir yapıda bulunmaktayız. Aynı zamanda Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş toplum yararına birçok sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır.

Aydem çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aydem Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine gerekli özeni ve değeri göstermekle yükümlü olan Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş olarak müşterilerinin istedikleri zaman firmamıza ulaşabilmesi, yaşadıkları soruna bir çözüm bulabilmesi amacı ile 7/24 online olan ve uzman bir personel kadrosu ile hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz sizlerin sorunlarına yanıt bulabilecek olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın firmamızdan alabileceği en yüksek faydayı alması amacı ile hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda aklınızda soru işaretine yer vermeden bir sorun ile karşılaşmanız halinde direkt olarak sitemizde yer verdiğimiz 444 4 186 telefon numaralarından müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aydem müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aydem Elektrik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerini ön planda tutan ve onlara her zaman gereken özeni gösteren Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş olarak sizlere hizmet etmek bizim görevimizdir. Sizler için kaliteli hizmet koşulları, etkin ve verimli bir müşteri hizmetleri anlayışı ile faaliyet göstermekteyiz.  Bu bağlamda herhangi bir problem yaşamanız halinde bulunduğunuz ilde yer alan Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş müşteri hizmetleri numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aydem müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aydem Elektrik Şikayet Hattı

Firmamız etkili müşteri hizmetleri performansına önem verirken müşterilerin firma hakkındaki önerilerine, görüşlerine ve şikayetlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda bir öneriniz olduğu takdirde bizimle sitemiz aracılığı ile iletişime geçerek öneride bulunabilir aynı zamanda telefon aracılığı ile ulaşılarak görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aydem müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aydem şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 186

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aydem çağrı merkezi numarasına 444 4 186 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: aydem iletişim bilgileri, aydem telefon no, aydem irtibat tel, aydem canlı destek, aydem müşteri temsilcisi, aydem şikayet hattı, aydem müşteri hizmetleri, aydem müşteri hizmetleri numarası, aydem çağrı merkezi numarası, aydem iletişim numarası, aydem çağrı merkezi, aydem müşteri hizmetleri direk bağlanma

12 Yorum

 1. ahmed mirza yağmur 13 Ekim 2017
 2. Ali Şevki Araz 23 Aralık 2017
 3. Birdane Şimşek 30 Mart 2018
 4. fatma yıldız boyacı 30 Mart 2018
  • Yönetici 1 Nisan 2018
 5. BİRLİK MEFRUŞAT EV TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ 27 Nisan 2018
 6. dursun ertuğrul abone sahibinin damadı 13 Mayıs 2018
 7. Mevlüt ozkan 4 Eylül 2018
 8. Necmeddin cihan 3 Eylül 2019
 9. Ahmet Nabi Acar 19 Ocak 2020
 10. Nuray Yıldız COŞKUN 25 Ağustos 2021
 11. Cennet Yıldız 19 Mayıs 2022

Yorum Yap