Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çağrı merkezi numarası şikayet hattı iletişim telefonu

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yerleşkesi, İstanbul’da Tarihi Yarımada’nın sınırları içinde Yedinci Tepe’nin olduğu bölgede yer almaktadır. Marmara Denizi’ne doğru alçalan eğimli bir arazi üzerinde bulunan yerleşkesi oldukça güzel bir konumdadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi adını, semte de ismini veren Cerrah Mehmet Paşa (Ö. 1604)’dan alarak günümüze kadar uzanmıştır. Aslen vezir ve sadrazamlık görevlerinde bulunmuş olan Cerrah Mehmet Paşa cami, türbe, medrese, sebil, çeşme, şadırvan, çifte hamam gibi birçok eser yaptırmıştır. Bu neden ile semtin adı 16. yy.dan itibaren Cerrahpaşa olarak bilinmektedir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin mekânsal temeli açısından bakıldığında, fakültenin çekirdeğini 1893’de geçici kolera hastanesi olarak kullanılan Taküyiddin Paşa Konağı’nın kabul edilebilmektedir. Bu bağlamda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin mekânsal tarihi, 1890’larda, şimdiki yerleşke alanın kuzeyindeki Kocamustafapaşa Caddesi üzerinde yer alan büyük bir ahşap binaolarak görülmektedir. Ayrıca adı kaynaklarda Takiyeddin, Takeddin veya Takiddin olarak da geçen Taküyiddin Paşa Konağı olarak gösterilebilir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Cerrahpaşa Tıp Fakültesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çağrı merkezi numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Tıp alanında oldukça başarılı bir duruma gelen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi her geçen gün kalitesini arttırarak hasta haklarına değer vermekte ve bilim ışığında ilerlemesine devam etmektedir. Durum böyle olunca geniş destek ağı ile en iyi şekilde kitlesine hitap eden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Hizmetlerinin arkasında duran Cerrahpaşa Tıp Fakültesi aynı zamanda da kendini sürekli geliştirmektedir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinin temel amacı, tıp eğitimi, sağlık hizmeti ve bilimsel araştırma alanlarında ülkemizin ve dünyanın öncü, lider ve tercih edilen tıp fakülteleri arasında bulunmak ve bu konumunu korumaktır. Öğrencileri mesleki yetkinliğin gerektirdiği en üst düzeyde yetiştirme amacı ile hareket etmektedir. Bilgi, beceri ve sorumluluk bilincine sahip, evrensel etik değerlere bağlı, insan onuruna saygılı, yaşam boyu gelişime açık, sosyal ve entelektüel alanda topluma örnek olabilecek araştırıcı ve üretici hekimler yetiştirmek amacıyla hareket eden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bu alanda kendini oldukça yenilemekte ve başarılı bir konumda bulunmaktadır.

Yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacı ile hareket etmektedir. Ayrıca toplumun sağlık sorunlarına yönelik çözümler üretmeyi hedeflemekte ve başarılı olmaktadır.

İnsan sağlığı ile ilişkili alanlarda sürekli genişleyen bilgi evrenine nitelikli katkılar sunacak bilimsel araştırmalar planlama, yürütme ve destekleme amacıyla çalışmaları devam eden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bu özellikleri ile oldukça beğenilmekte ve takdir edilmektedir.

 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 414 30 00

Adres: İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yerleşkesi Kocamustafapaşa Cd. No: 53 Cerrahpaşa 34098 Fatih / İSTANBUL

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi telefon no, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi irtibat tel, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi canlı destek, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hasta temsilcisi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi şikayet hattı, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hasta hakları numarası, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çağrı merkezi numarası

One Response

  1. dilek kocak 7 Aralık 2022

Yorum Yap