Kolan Hospital şikayet hattı, Kolan Hospital hasta hakları numarası, Kolan Hospital çağrı merkezi numarası, Kolan Hospital müşteri hizmetleri numarası

Kolan Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kolan Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kolan Hospital  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1997 yılından itibaren hizmet vermektedir. 20 yıldan fazla olan deneyimini en iyi şekilde sunan hastane sektöründe önemli bir yer edinmiştir. İstanbul ve Kıbrıs’ta hastaneleri bulunan grubun 40 ameliyathane ve 250 yoğun bakım yatağı ile oldukça büyük kapasiteye sahiptir. Ayrıca 980 servis yatağı ile hastalarına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Toplamda 3 bin civarı çalışanı ile toplumumuzu daha sağlıklı bir geleceğe taşımayı  hedeflemektedir. Bunun yanı sıra bu kutsal görevin bilinciyle tedavi sonuçlarındaki başarıyı yükseltmeyi ve bunu en iyi şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Ayrıca hasta memnuniyetini daha üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan hastaneler grubu sektörünün gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Çağdaş teknolojiyi kullanan kurum bilimsel araştırmalarda öncü olma ilkesi ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Bilimsel, vicdani ve etik ilkeler doğrultusunda hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Başlıklar

Kolan Hospital Çağrı Merkezi Numarası

Hasta güvenliğini ön planda tutarken kaliteli sağlık hizmetini de tıbbi etik kurallarından ödün vermeden topluma sunma misyonu ile hareket etmektedir. Tıbbi, etik ve bilimsel değerlere gerektiği gibi önem vermektedir. Akademik nitelikli kadrosu ve çalışanları ile Türkiye’nin yanı sıra uluslararası düzeyde öncü bir sağlık kuruluşu olma vizyonuna sahip olan Kolan Hospital Group Hastaneleri hastaların memnuniyetinden de taviz vermemektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Kolan Hospital gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Kolan Hospital müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Kolan Hospital Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Kolan Hospital şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Kolan Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 1 443

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere 444 1 443 numaralı telefon üzerinden her konuda destek veren Kolan Hospital sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kolan Hospital iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kolan Hospital iletişim bilgileri, Kolan Hospital telefon no, Kolan Hospital irtibat tel, Kolan Hospital canlı destek, Kolan Hospital hasta temsilcisi, Kolan Hospital şikayet hattı, Kolan Hospital hasta hakları numarası, Kolan Hospital çağrı merkezi numarası, Kolan Hospital müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap