Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi çağrı merkezi numarası için makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim telefonu şikayet hattı da yazımızda bulunmaktadır.

Fakülte İzmir’de, 1 Mart 1978 yılında Ege Üniversitesine bağlı olarak kurulmuştur. Önceden İzmir Tıp Fakültesi adı ile 12 öğretim üyesi ile hizmete başlamıştır. Fakültede tıp eğitim ilk olarak klasik eğitim olarak görülmeye başlandı. 1990 yılında entegre eğitim programı uygulaması ile eğitim öğretim faaliyetleri devam etti. 1997 yılında ise köklü bir değişiklikle probleme dayalı öğrenme (PDÖ) modeli ile oldukça önemli bir yer edindi.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Cerrahpaşa Tıp Fakültesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çağrı merkezi numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Üniversite olarak ülkenin sağlık gereksinimlerini karşılayabilecek doktorlar yetiştirmeyi istemektedir. Öğrenmeyi öğrenen, donanımlı, yetkin ve sürekli gelişmeye açık öğrencileri hekim olarak yetiştirme hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir. Atatürk ilkeleri ve bilimin ışığında hekimler yetiştirmek hedefi ile çalışmaktadır. Kurumun ilkeleri doğrultusunda evrensel ölçütlere uygun bilimsel ürünler verme misyonuna sahiptir.

Bilgi ve iletişim çağına geçerek öğrenme hedeflerine odaklanmaktadır. Üretme, uygulama ve yönetim alışkanlıkları değişen çağdaş dünyada en iyi şekilde hizmet sunmayı planlamaktadır. Değişimi farkeden, sürekli değişimden yana olan, liderlik özellikleri yanı sıra birey olarak kendi ile barışık hekimleri geliştirme noktasında çalışmaktadır.

Toplumun gereksinmelerini gözeten hekimlerin yetişmesi ile bilime katkı yapabilen, sorun değil çözüm üreten insanlar oluşturma ve bunlara katkı sağlama vizyonu ile hareket eden hastane oldukça talep görmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0232 412 22 22

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

İletişim
DEÜ Tıp Fakültesi Telefon Numaraları

Dekanlık Fakülte Sekreterliği : 0232 4122210-11

Dekanlık Öğrenci İşleri: 0232 4129870-71

Dekanlık Özel Kalem: 0232 4122201-02

Faks : 02324129798

NOT: Anabilim Dalları ve diğer Hastane Birimlerine ulaşmak için santral üzerinden iletişime geçilmelidir.

Santral : 0232 412 22 22

E-Posta Adresi: tip@deu.edu.tr

Posta Adresi: Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Yerleşkesi / İnciraltı 35340-İZMİR

Arama Terimleri: Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon no, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi irtibat tel, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi canlı destek, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi hasta temsilcisi, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi şikayet hattı, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi hasta hakları numarası, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi çağrı merkezi numarası

2 Yorum

  1. Burak dikişçi 17 Ocak 2022
  2. Osman Nuri Akın 20 Mart 2023

Yorum Yap