acibadem-cagri-merkezi-numarasi

Acıbadem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Acıbadem çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Acıbadem müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Acıbadem şikayet hattına erişebilirsiniz. Acıbadem müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi hastalarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek için kalitesinden ödün vermeyen son derece başarılı bir sağlık kuruluşudur.

Yıllardır köklü bir hastane olarak bilinen Acıbadem hasta ve hasta yakınlarına oldukça iyi bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiş hastaneler arasındadır.

Acıbadem Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı Sağlık Yatırımları Holding A.Ş. şirketi olan Acıbadem her ilimizde hizmet vermektedir. Hizmete sunduğu tüm branşlarında ‘herkes için sağlık’ odaklı hizmet verirler. En büyük sağlık grubu olmasının yanı sıra uzman doktorları ve tüm güler yüzlü, çalışkan personelleri ile hastane içinde ve dışında en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Geçtiğimiz bu zorlu günlerde herkesin en iyi ve en hızlı hizmeti alabilmesi için Acıbadem Online web sitesi üzerinden hizmete sunulmuştur. Acıbadem çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bu sayede hastaneye giderek kendinizi riske atmadan uzman doktorlar ve hasta danışmanları ile online ve görüntülü olarak muayene hizmeti alabilmektesiniz. Web sitesi üzerinden bireysel, yatırımcı, tıbbi destek ve fiyat öğrenme olarak dört ayrı iletişim formlarından birisini bırakabilir ve en fazla yarım saat içerisinde geri dönüş çağrısını bekleyebilirsiniz.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerine bağlanmadan online olarak daha kapsamlı bir hizmet alabilmeniz de mümkün. Acıbadem web sitesi sayfasına giderek sağ alt kısımda bulunan canlı destek kısmından dilediğiniz her konuda danışmanlardan destek talep edebilirsiniz. Web sitesine bırakacağınız iletişim formunda öncelikle hasta danışmanı tarafından arandıktan sonra dilerseniz hastane randevusu oluşturabilir, dilerseniz de talep ettiğiniz branş hizmetine ait bir doktorla online görüşme sağlayabilirsiniz. Hastane randevu taleplerini oluşturmak için tuşlamanız gereken numara 444 55 44 olup Türkiye’nin her yerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Acıbadem müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Görüşme yapacağınız Acıbadem hasta danışmanı ile talep edeceğiniz randevu ve branşlar hakkında bilgi alarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu talebinizi ileterek size en uygun branş bilgisini detaylı olarak öğrenebilmekte olup size en uygun tarih ve saat bilgisini seçme şansına sahip olursunuz. Sadece yurtiçinde değil yurtdışı ve vatandaşlarını da hizmet veren Acıbadem hastanesine TC kimliğiniz olmadan da randevu talebi oluşturabilirsiniz. 444 55 44 numaralı hattı tuşladığınızda sesli yanıt sistemine yanıt vererek direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu hattan sadece randevu talepleri değil ambulans veya evde hizmet çağırısı da yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Acıbadem müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Acıbadem Şikayet Hattı

Acıbadem hastanesinin sunduğu herhangi bir hizmetin geliştirilmesi açısından şikayet talebinde bulunmak için web sitesi üzerinden canlı destek veya iletişim formları kısmından iletimde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Acıbadem müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Acıbadem şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Acıbadem hastanesi hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi iletişim numarasını sizlere sunmuştur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlük

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:49 34662 Altunizade / Üsküdar / İSTANBUL

Telefon: +90 216 544 3800

Randevu almak için 444 55 44 nolu telefondan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezi numarasından iletişime geçerek müşteri temsilcisine bağlanabilir ve böylece şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz 444’lü numaradan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Acıbadem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 55 44

Dilerseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz numaradan Acıbadem sağlık grubu genel müdürlüğü numarasına ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü Telefon Numarası
0216 544 38 00

Acıbadem hastanesi hastaları ve hasta yakınları için birçok işlemi online gerçekleştirebilme avantajı sunmuştur. Aşağıda belirtmiş olduğumuz linkten laboratuvar sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Acıbadem Laboratuvar Sonucu Öğrenme

Arama Terimleri: acıbadem iletişim bilgileri, acıbadem telefon no, acıbadem irtibat tel, acıbadem canlı destek, acıbadem müşteri temsilcisi, acıbadem şikayet hattı, acıbadem müşteri hizmetleri, acıbadem müşteri hizmetleri numarası, acıbadem çağrı merkezi numarası, acıbadem iletişim numarası, acıbadem çağrı merkezi, acıbadem müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Ayşe 25 Ekim 2017

Yorum Yap