Özel Adatıp Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Adatıp Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Adatıp Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Adatıp Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Adatıp Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Adatıp Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Adatıp Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık sektörü içerisinde 1995 yılından bu yana bulunan ve başarılı bir maziye sahip olan Özel Adatıp Hastanesi, 2014 Haziran döneminden itibaren Sakarya’nın önde gelen iş insanı Orhan Kocabıyık bünyesinde bulunan şirketler grubuna dahil olmuştur. Sağlık sektöründe öncü, acil hizmetlerde hızlı, yeni hizmet birimleri açmada girişimci, teşhis ve tedavide de başarılı olmak hususları; Doğu Marmara bölgesinin ve Sakarya’nın ilk ve en büyük hastanesinin vazgeçilmez prensipleri arasında yer almıştır. Hastaneye yönelik herhangi bir konuda çağrı merkezi numarası olan 0 264 888 1 999 üzerinden anında irtibat kurulabilir.

Özel Adatıp Hastanesi çağrı merkezi numarası 0264 888 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adatıp Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastane gereksinim duyulan her türlü sağlık hizmetini aynı kalite ve standartta sunan, yaygın ve erişilebilir sağlık hizmetleriyle güçlü bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Sağlık hizmetlerini hastalarına sunarken sürekli yenilikçi bir perspektif sunan hastane, bu yenilikleriyle sektörün her daim lokomotifi konumundadır. Personelin görevlerini en mükemmel şekilde yerine getirmek adına uğraş verdikleri hastaneye ilişkin tüm konularda, müşteri hizmetleri numarası olan 0 264 211 16 00 üzerinden bilgi alınabilir.

Özel Adatıp Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0264 888 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adatıp Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane vizyonu; günümüz teknolojik imkanlarından tümüyle faydalanan, çağdaş bir altyapıyla kurumsal gelişimini durmaksızın sürdürebilen, personel kadrosunu geniş kitlelere ulaşabilmek adına nitelikli bir şekilde arttıran, yeni projeler üreten, konforlu ve huzurlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamaları gerçekleştiren lider bir sağlık kuruluşu olmaktır. Bir sağlık kuruluşu olarak geri bildirim konusunda da son derece titiz davranan hastaneye ve hizmetlerine yönelik herhangi bir konuda bilgi edinmek için yukarıdaki numaralardan hastaneye direkt bağlanılabilir ve istenilenler çabucak öğrenilebilir.

Özel Adatıp Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0264 888 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adatıp Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumsal anlayışla yönetilen ve yenilikçi yaklaşımlara her zaman açık olan hastane, sektörde uluslararası standartları ve kaliteyi yakalamaktan hiçbir surette taviz vermemiştir. Hastanenin üstün hizmetlerinden ve hasta odaklı anlayışından son derece memnun olan hastalar, çevresindekilere de hastaneyi memnuniyetle tavsiye etmektedir. Hastane ve hizmetlerine yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaralardan yetkililere rahatça iletilebilir.

Özel Adatıp Hastanesi şikayet hattı 0264 888 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Adatıp Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Adatıp Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Adatıp Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0264 888 1 999

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Adatıp Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0264 888 1 999 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi No:67 Serdivan / SAKARYA

İletişim Tel. : 0 264 888 1 999
İrtibat Tel. : 0 264 211 16 00
Faks Hattı : 0 264 211 16 61

Arama Terimleri: Özel Adatıp Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Adatıp Hastanesi telefon no, Özel Adatıp Hastanesi irtibat tel, Özel Adatıp Hastanesi canlı destek, Özel Adatıp Hastanesi müşteri temsilcisi, Özel Adatıp Hastanesi şikayet hattı, Özel Adatıp Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Özel Adatıp Hastanesi çağrı merkezi numarası, Özel Adatıp Hastanesi iletişim numarası, Özel Adatıp Hastanesi çağrı merkezi, Özel Adatıp Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap