burgerking-cagri-merkezi-numarasi

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burger King çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Burger King  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Burger King, yemek sektöründe önemli bir yer edinen şirkettir. Türkiye’de 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı olan TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Çok kısa zamanda birçok kişinin gözdesi olan marka, her geçtiğimiz gün hızla büyümektedir. Son 3 yıldır Türkiye’de en samimi marka olarak seçilmiştir.

Yoğun talep ve artan ilgi ile büyümesine devam eden firma her yönden gelişimine devam etmektedir. Ürünlerin seçiminden sunumuna kadar geçen sürede asla kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen firma gün geçtikçe şube sayısını ve lezzet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Burger King oldukça fazla kişiye hitap etmesinin ardında bir çok sebep yatmaktadır. Bunlar uygun fiyat, kalite, lezzet, görsel sunum gibi birden fazla durumları sıralayabiliriz. Özellikle et ürünlerini yerli besilerden temin etmektedir. Ayrıca helal et sertifikası olmayan ürünleri hiç bir şekilde kullanmamaktadır. Web sitesi üzerinden helal sertifikası ve yerli kesim gibi bilgilere erişebilirsiniz.

Burger King Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde altı yüz elliden fazla restorandı bulunan ayrıca coca cola gibi seçkin markalar ile çalışan Burger King restoran ağını genişletmeye devam etmektedir. Birbirinden önemli alanlarda bir çok ödül sahibi olan Burger King müşterileri tarafından oldukça rağbet görmekte ve beğeni kitlesi oldukça artmaktadır.

Ürünlerinde sağlıklı yaşama önem verdiğini gösteren en önemli bir durum sıfır trans yağ benimsemesidir. Sağlıklı yaşamak için içerik olarak kaliteden ve sağlıklı ürünlerden asla ödün vermeyen firma lezzeti sunarken sağlığınızı da düşünmektedir.

Ürünlerin içeriklerinden tutun da belgelerine kadar rahatlıkla sunabilen ayrıca oldukça yaygın olmasına rağmen neredeyse sorunsuz hizmet sunan Burger King sizlerin memnuniyeti ile her geçen gün ürün çeşitliliğini ve şube sayısını arttırmaktadır.

Burger King’in 2 adet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan biri 444’lü diğeri ise 0850’li numarasıdır. Bu numaralar aracılığıyla çok kolay bir biçimde evinize sipariş verebilir, verdiğiniz siparişin son durumu hakkında bilgi alabilir, verdiğiniz sipariş ile değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilir; Burger King hakkında istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu aracılığıyla da Burger King ile iletişim kurabilirsiniz.

Burger King Müşteri Hizmetleri Numarası

Burger King e ait mevcut olan çağrı merkezi iletişim numarası aktif olarak çalışmaktadır. Bu numaraları kullanarak aklınıza takılan soruları iletebilir ve cevap alabilirsiniz ya da yaşadığınız sorunları aktararak sorunları çözümleyebilirsiniz. 444 54 64 numaralı hat üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz. 0850 222 54 64 numaraları çağrı merkezini kullanarak ürünler ve içerikleri ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Burger King Müşterilerine önem veren ve müşteri memnuniyeti oluşturmak adına birden fazla çağrı merkezi iletişim numarası bulunduran bir firmadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmaya özen gösteren Burger King en kısa sürede en pratik çözümleri sunmayı bu iletişim numaraları üzerinden amaçlamaktadır.

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 54 64
0850 222 54 64

Burger King İletişim Formu

Burger king e ait iletişim formu üzerinden istediğiniz konularda destek talebinde bulunabilir, görüş ve önerilerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Aşağıdaki linki kullanarak burger kinge ait iletişim formuna erişebilirsiniz.

Burger King İletişim Formu

Burger King İletişim Telefon Şikayet Hattı

Burger King sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına rahatsızlık duyduğunuz konularda en hızlı çözümü sunabilmek adına istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çok alternatif iletişim seçeneği sunmuştur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kanaldan ilettiğiniz sorunlar en kısa sürede çözümlenecek ve sizlerin memnuniyeti için çalışmalara devam edilecektir.

Arama Terimleri: burger king iletişim bilgileri, burger king telefon no, burger king irtibat tel, burger king canlı destek, burger king müşteri temsilcisi, burger king şikayet hattı, burger king çağrı merkezi numarası, burger king müşteri hizmetleri numarası, burger king müşteri hizmetleri, burger king çağrı merkezi, burger king iletişim numarası

36 Yorum

  1. 1gul 1 Mayıs 2019
  2. Mehtap güç 20 Mayıs 2019
  3. Salih 19 Eylül 2019
  4. Ayse 21 Eylül 2019
  5. Ercan Karakus 22 Kasım 2019
  6. Sule 19 Aralık 2019
  7. Ibrahim 31 Aralık 2019
  8. ilayda elma 4 Ocak 2020
  9. Hakan Erdoğan 17 Mayıs 2021
  10. Murat 16 Kasım 2021

Yorum Yap