bir-sorun-mu-var-ihbar-telefon-numarasi

Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Yapımcılığını BKM’nin yaptığı Bir Sorun Mu Var programı Nisan 2017 tarihinden itibaren ekranlarda olan bilgi yarışması programıdır. Program farklı formatı ve 500.000 TL’lik büyük ödülüyle oldukça ilgi görmektedir.

Bir Sorun Mu Var programının formatından bahsedecek olursak, programda çeşitli meslek gruplarında çalışan insanların 11 soruya vereceği cevaplardan 7 tanesi yanlıştır. Yarışmacıdan kimin 7 tane soruya yanlış cevap verdiğini söylemesi gerekmektedir. Final etabında ise yarışmacının 1 yanlış cevabı vereni bulması gerekecek. Tüm etaplarda yanlış cevap verecek kişileri doğru olarak bilen yarışmacı büyük ödülün sahibi olmaktadır. Bu ödül 500.000 TL’dir.

Bir Sorun Mu Var programına katılımlar başvuru formu aracılığıyla yapılmaktadır.

Yani Bir Sorun Mu Var programının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Whatsapp telefon numarası bulunmamaktadır.

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla Bir Sorun Mu Var programının başvuru formuna ulaşabilir, formu doldurup başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu

Arama Terimleri: bir sorun mu var iletişim bilgileri, bir sorun mu var telefon no, bir sorun mu var irtibat tel, bir sorun mu var canlı destek, bir sorun mu var müşteri temsilcisi, bir sorun mu var şikayet hattı

One Response

  1. Halil 29 Ağustos 2017

Yorum Yap