asuman-dabakla-hayat

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Asuman Dabak’la Hayat hafta içi her gün saat 10:00’da ekran başındaki izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Daha önceden Gel Barışalım adıyla yayınlanan program isim değiştirerek Asuman Dabak’la Hayat adını almıştır. Programda insanların yaşamlarındaki sorunlarıyla ilgili hemen hemen tüm sorunlara çözüm aranmaktadır. Ayrılmak üzere olan çiftler, yakın bir ailesini ya da akrabasını arayan insanlar, uzun yıllardır ailesiyle görüşmeyen insanlar, kaybolan insanlar, kaçırılma olayları gibi bir çok konu Asuman Dabak’la hayat programında ele alınıyor ve çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor.

Asuman Dabak’la Hayat yayına başladığı günden itibaren bir çok insanı barıştırması ve bir çok olayı çözüme kavuşturmasından dolayı izleyicilerin beğenisini kazanmış ve reyting sıralamasında hızla üst noktalara doğru ilerlemiştir. Hazır cevaplılığıyla tanınan oyuncu ve seslendirme sanatçısı Asuman Dabak olaylara zamanında müdahil olması ve psikoloji analizi iyi yapabilmesiyle dikkat çekmektedir.

Asuman Dabak’la Hayat programına verilen numaralardan başvuru yaparak derdinize çare bulabilir; aynı zamanda yaşanmış olan bir olayla ilgili ihbarda bulunarak olayın çözülmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Asuman Dabak’la Hayat Canlı Yayın Telefon Numarası İhbar Hattı
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp Numarası İhbar Hattı Başvuru
0555 762 62 62

Arama Terimleri: Asuman Dabak’la Hayat, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru, Asuman Dabak’la Hayat Canlı yayın, Asuman Dabak’la Hayat İhbar Numarası, Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu Doldur

One Response

  1. Suat Demir 28 Ağustos 2017

Yorum Yap