ne-seninle-ne-sensiz-cagri-merkezi-numarasi

Ne Seninle Ne Sensiz Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Ne Seninle Ne Sensiz programıı, 2017 yılının Temmuz ayından beri FOX TV ekranlarında olan bir reality show programıdır. Gündüz kuşağının vazgeçilmez programlarından birisi olan ve kısa zaman içinde birçok izleyici kitlesine sahip olan programda işinde usta ve bilgili psikologlar, aile terapistleri konuk olmaktadır. Ne Seninle Ne Sensiz programı haftaiçi her günsaat 16.30’da FOX TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

Ne Seninle Ne Sensiz programının genel olarak konsepti şöyledir; evlilikleri sallantıda olan, eşi ile bir takım sorunlar yaşayan ve bu sorunları çözmek isteyen eşler programa başvuru yapıp katılmakta; program aracılığıyla iki kişi arasında orta yol bulunup; evliliklerindeki huzurun geri gelmesi için tavsiyeler verilmektedir. Evlilik sorunlarının detaylıca incelendiği programda ünlü aile terapisti çiftlere yardımcı olmaktadır.

Ne Seninle Ne Sensiz programının herhangi herhangi bir Ne Seninle Ne Sensiz başvuru numarası veya Ne Seninle Ne Sensiz whatsapp iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla kolayca programa başvuru yapabilirsiniz.

Arama Terimleri: ne seninle ne sensiz iletişim bilgileri, ne seninle ne sensiz telefon no, ne seninle ne sensiz irtibat tel, ne seninle ne sensiz canlı destek, ne seninle ne sensiz müşteri temsilcisi, ne seninle ne sensiz şikayet hattı

Yorum Yap