mustafa-karatas-telefon-whatsapp-numarasi

Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Dini programlardan bilinen programlardan biris de Profesör Doktor Mustafa Karataş’ın sunduğu programdır. Mustafa Karataş, 2004 yılından bu yana sunduğu dini programlarla ekranlarda izleyenleri ile buluşmaktadır. Birçok sabah kuşağındaki programa konuk olan Mustafa Karataş, her cuma sabahı Kanal D ekranlarında Zahide Yetiş ile program sunmaktadır.

2017 yılı ramazan ayında ise Kanal D ekranlarında ramazan boyunca her gün saat 12.45’te ve sahur öncesi saat 02.00’de programlar yapmaktadır. Değerli ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş, verdiği önemli dini bilgiler, dualar, tavsiyeler ile birçok müslümanı bilinçlendirip bazı konulara açıklık getirmekte; Kur’an-ı Kerim’den ve hadis-i şeriflerden alıntılar yaparak tüm toplumu bilgilendirmektedir. Ayrıca hem stüdyoda bulunan konukların ve telefon üzerinden ulaşan seyiricilerin sorularını yanıtlamaktadır.

Mustafa Karataş’ın Mustafa Karataş’la Paylaşmak Güzeldir ve Sahur Vakti programına bağlanıp soru sorabilmeniz ve iletişim kurabilmeniz için 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla değerli hocamıza sorularınızı sorabilir, detaylı bir cevap alabilirsiniz.

Mustafa Karataş’la Sahur Vakti İletişim Telefon Numarası
0212 702 87 87

Mustafa Karataş’la Sahur Vakti Whatsapp  İletişim Telefon Numarası
0530 050 04 14

Mustafa Karataş’la Paylaşmak Güzeldir İletişim Telefon Numarası
0212 702 87 87

Mustafa Karataş’la Paylaşmak Güzeldir Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 050 04 14

Arama Terimleri: mustafa karataş iletişim bilgileri, mustafa karataş telefon no, mustafa karataş irtibat tel, mustafa karataş canlı destek, mustafa karataş müşteri temsilcisi, mustafa karataş şikayet hattı

25 Yorum

  1. fatih ilhan 7 Haziran 2018

Yorum Yap