gonder-gitsin-cagri-merkezi-numarasi

Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gönder Gitsin, 24 Haziran 2017 tarihinden bu yana televizyon severlerle buluşan bir yarışma programıdır. FOX TV ekranlarında yayınlanan yarışma programının sunuculuğunu Timur Acar yapmaktadır. Gönder Gitsin programı her cumartesi saat 20.00’da ekranlarda olmaktadır.

Yarışmanın genel mantığı şöyledir; yarışmacılara belirli sorular sorulmaktadır, bu sorulara 4 adet resimli şık verilmektedir. Verilen 3 şık sorulan soruyu doğrular derecede doğru şık, diğer 1 şık ise alakasız ve yanlış bir şıktır. Yarışmacıdan yanlış şıkkı bulunması istenir. Yarışmanın birincisine büyük ödül olarak 150.000 TL verilmektedir.

Programın, Gönder Gitsin yarışması WhatsApp iletişim numarası veya Gönder Gitsin yarışması iletişim numarası gibi herhangi bir telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya ait bir telefon numarası veya WhatsApp hattı yayınlanırsa bu sayfadan paylaşılacaktır.

Gönder Gitsin Başvuru Formu

Arama Terimleri: gönder gitsin iletişim bilgileri, gönder gitsin telefon no, gönder gitsin irtibat tel, gönder gitsin canlı destek, gönder gitsin müşteri temsilcisi, gönder gitsin şikayet hattı

5 Yorum

  1. şemdin kızıl 2 Temmuz 2017
    • Yönetici 2 Temmuz 2017
  2. gamze alparslan 2 Temmuz 2017
    • Yönetici 21 Temmuz 2017
  3. Adem 22 Temmuz 2017

Yorum Yap