Gelinim Mutfakta Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

Gelinim Mutfakta başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere Gelinim Mutfakta iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. Gelinim Mutfakta whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Ekranların en çok izlenen ve en çok sevilen programlarından olan Gelinim Mutfakta büyük ilgi gören tv programlarından biridir. Programın formatına göre gelinler ve kaynanalar birer takım olur ve gelinler yemek yapar. Sonrasında gelinlerin yapmış olduğu yemekleri değerlendiren kaynanalar, kendi gelinlerin elinden çıkan lezzeti bulmaya çalışır. Program oldukça eğlenceli ve keyifli bir şekilde ilerler. Oldukça program için yoğun bir başvuru yapılmaktadır. Çünkü programın ödülleri oldukça caziptir. Gelinim Mutfakta programına katılmak isteyen ya da bu yarışmada yerini almak isteyen kaynana ve gelinler kanald.com.tr adresinden başvurularını yapabilir.

Doldurmuş olacağınız başvuru formu içerisinde kabul etmeniz gereken yükümlülük başvuru sahibinin kendiniz olmasıdır. Bu form içerisinde öncelikle kendi fotoğrafınızı ve kayınvalidenin fotoğrafını eklemelisiniz. Sonrasında adınız ve soyadınız, doğum tarihiniz, ikamet adresiniz, ev ya da iş telefonunuz, cep telefonunuz ve e-mail adresiniz yazılı olmalıdır. Nişanlı mı evli mi olduğunuza dair sorular da yine cevaplamamız gerekenler arasındadır.

Gelinim Mutfakta başvuru formu 0531 500 20 01 01 numaralı adresten erişebilirsiniz.

En iyi yaptığınız yemekler, kayınvalidenizle ilişkiniz tarzındaki sorular da yine Gelinim Mutfakta başvuru formu içerisinde sizlere yöneltilmektedir. Kanal D’nin resmi web sitesi üzerinden doğrudan başvuru yapabilir ve muvafakatname belgesini kabul ettikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta İletişim Telefon Numarası

Gelinim Mutfakta programına olan yoğun ilgiden kaynaklı olarak bazen başvurularak geri dönüşler gecikebilmektedir. Bu yüzden sadece web sitesi üzerinden bir iletişim kurulamayabilir. Bu yüzden dilerseniz telefon numaralarını kullanarak da program ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta programına ulaşmak isterseniz ve bununla alakalı bir telefon numarası arayışındaysanız farklı telefon numaraları ile karşılaşmaktasınız.

Gelinim Mutfakta iletişim telefon numarası 0531 500 20 01 01 nolu çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Programın iletişim telefon numarası 0 531 500 20 01 01’dir. Tamamen ücretsiz olarak telefon numarasını arayabilir ve ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. Bununla birlikte eğer Kanal D’ye direkt olarak ulaşmak istiyorsanız da bizeyazin@kanald.com.tr adresine de mail gönderebilirsiniz. Aynı zamanda +90 212 413 53 77 numaralı telefona da faks çekebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Whatsapp Hattı Numarası

Eğer sizler de Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışan 8 kişiden 2’si olmak istiyorsanız; doğrudan bilgi almak için başvurunuzu tamamlamak için Gelinim Mutfakta WhatsApp hattı ile iletişime doğrudan geçebilirsiniz.

Ancak WhatsApp numarası ile irtibata geçmeden önce başvuru formunu doldurmanız gerekir. Hem başvurunuz daha sağlıklı ve daha kurumsal olacaktır hem de daha hızlı bir çözüme ulaşabilirsiniz. WhatsApp hattı üzerinden Gelinim Mutfakta programı ile iletişim kurmak için 0 531 520 01 01 numaralı hattı iletişime geçebilirsiniz. Tıpkı iletişim telefon numarasında olduğu gibi WhatsApp da tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Gelinim Mutfakta whatsapp hattı 0531 500 20 01 01 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Oldukça yoğun bir şekilde izlenen ve pek çok kişinin favorisi olan Gelinim Mutfakta programı gündüz kuşağını daha da keyifli hale getirmektedir. Öyle ki programın izleyicileri adeta yarışanlar kendileriymiş gibi takımı tutmaktalardır. Bu yüzden küçük bir izleyici kitlesi ile başlayan program şimdilerde pek çok kişinin sıklıkla zamanını alan büyük bir formata dönüşmüştür. Sizler de bu programın bir parçası olmak ve yarışmanın içerisinde yerinizi almak isterseniz yukarıda vermiş olduğumuz numaralarla iletişime geçebilirsiniz. Ancak hepsinden önce bilmeniz gerekir ki en sağlam ve doğru yol başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaktır. Ancak bu sayede tam olarak gerçekleşen bir başvuru sürecinden bahsedebiliriz. Hepsi ve çok daha fazlası ile alakalı bilgi almak isterseniz Kanal D’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gelinim Mutfakta programına dair her detaya da yine bu site üzerinden doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

0531 500 20 01 01

Başvuru yapabilmek için burada belirtilen linki kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gelinim Mutfakta başvuru formu, Gelinim Mutfakta iletişim numarası, Gelinim Mutfakta whatsapp hattı, Gelinim Mutfakta başvuru, Gelinim Mutfakta telefon numarası, Gelinim Mutfakta çağrı merkezi numarası, Gelinim Mutfakta irtibat telefonu, zahide whatsapp numarası, Gelinim Mutfakta müşteri hizmetleri numarası, Gelinim Mutfakta müşteri hizmetleri, Gelinim Mutfakta çağrı merkezi numarası, Gelinim Mutfakta irtibat tel, Gelinim Mutfakta çağrı merkezi, Gelinim Mutfakta şikayet hattı

One Response

  1. Hatice 20 Ocak 2022

Yorum Yap