Erdem Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Erdem Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erdem Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Erdem Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sağlık ve eğitim sektöründe bulunan Erdem Grup tarafından 1988 yılında küçük bir poliklinik ile hizmet vermeye başlamıştır. Hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip olan hastane oldukça talep görmektedir. Aynı zamanda hasta memnuniyetine önem veren ve hizmette sınır tanımayan hastane bu yönleri ile oldukça göze çarpmaktadır.

İlk poliklinikten sonra 1994 yılında, 7 branşta, 40 çalışanı ve 22 yatak kapasiteye sahip bir hastane ile hizmet vermeye başlamıştır. 2003 yılında ise aynı yerde 500 çalışanı ve 124 yatak kapasitesi ile 10.000 m² kapalı alanda yeni bir hastane yapılarak hizmet vermeye başlamıştır.

İlerleyen yıllarda farklı noktalarda açılan hastaneler ile hem hastane sayısını arttırırken hemde hizmet sunduğu hasta sayısını ad arttırmıştır. Her geçen zamanda teknolojik altyapısını güçlendirirken aynı zamanda da hizmet kalitesi arttıran hastane herkes tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Başlıklar

Erdem Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Her gün değişen ve gelişen tıbbi cihaz teknolojileri takip ederek onları uygulayan ve hasta memnuniyetine önem veren bir hastane olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm yeniliklerin ve kolaylıkların halkla dünya ile eş zamanlı buluşturma hedefiyle hareket ederek bu alanda varlığını güçlendirmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarla uzman doktorları ve eğitimli kadrosu ile hastalarına en iyi şekilde hizmet sunan hastane günden güne gelişimine devam etmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Erdem Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Erdem Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Erdem Hastanesi Şikayet Hattı

Şuanda Çakmak Erdem Hastanesi, Çamlıca Erdem Hastanesi, Güneşli Erdem Hastanesi, Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi, Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi, Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 6 noktada hizmet veren hastane grubu hasta memnuniyetine hassasiyet gösterirken kalıcı çözümler üreterek en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Erdem Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 222 0 494

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Erdem Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Erdem Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Erdem Hastanesi iletişim bilgileri, Erdem Hastanesi telefon no, Erdem Hastanesi irtibat tel, Erdem Hastanesi canlı destek, Erdem Hastanesi hasta temsilcisi, Erdem Hastanesi şikayet hattı, Erdem Hastanesi hasta hakları numarası, Erdem Hastanesi çağrı merkezi numarası, Erdem Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap