SSC Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SSC Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SSC Tur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde SSC Tur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SSC Tur şikayet hattına erişebilirsiniz. SSC Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SSC Tur Çağrı Merkezi Numarası

Tatil yapmak ve farklı yerler görmek herkesin yapmaktan hoşlandığı bir aktivitedir. Uzun ve yorucu iş hayatımızın bazı dönemlerinde dinlenmek ve eğlenmek için gezmeyi ve tatil yapmayı tercih ederiz. Yapılacak bu tatilin de kolay bir şekilde planlanması ve gerçekleştirilmesi arzu ettiğimiz bir durumdur. Ssc Tur ile sizler nereye gitmek istediğinizin kararını veriyorsunuz bizler de sizlere her konuda yardımcı oluyoruz. Gidiş dönüşlerde kullanılacak olan araçların temin edilmesi, otellerin rezervasyonlarının yapılması hayatınızı kolaylaştıracağı için; gezmek ve dinlenmek de size kalan bir durum olmaktadır.

Programlarımızda olan birçok gezi turları farklı zamanlarda sizler için hazırlanmıştır. Karadeniz turları, Akdeniz ve Ege turları, Gap turları arasında tercihlerde bulunabilir ve farklı yerleri gezerek güzel bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Günü birlik ya da daha uzun süreli turlarımızı incelemek için internet sayfamızı ziyaret edebilir ayrıca 0 850 222 87 72 telefon numaralı çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

SSC Tur çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SSC Tur Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurtiçi ve yurt dışı tatillerinizde Ssc Tur otobüs ya da uçakla ulaşım sağlamaktadır. Turlarımız Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerden de çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde farklı yerler görmek isteyenler tarih, süre ve ücret seçimlerinde bulunduktan sonra görmedikleri ya da tekrar görmek istedikleri yerlere gidebilirler. Yat turuna katılarak farklı ülkelere ve farklı limanlara da gidebilirsiniz. Yaz ya da kış ayı fark etmeksizin fırsat bulduğunuz her zaman size hitap eden tatil seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bütün bu planlarımız içerisinde müşteri memnuniyeti oldukça önem verdiğimiz bir durumdur. O yüzden müşteri hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için oluşturulmuştur. 0 850 222 87 72 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Turlarla ilgili bilgi, rezervasyon, istek ve taleplerinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi SSC Tur müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

SSC Tur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bizlerle yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurabileceğiniz gibi; 0 530 305 53 32 numaralı watsap hattımız üzerinden de direk bağlantı kurmanız mümkündür. İnstagram hesabından bizleri takip edebileceğiniz gibi; ssc.com.tr internet adresimizden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için SSC Tur müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

SSC Tur Şikayet Hattı

Müşterilerinin istek ve dileklerine önem veren firma şikayet hattını da kişilere sunmaktadır. Her türlü şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Dönüş tarafımızca yapılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen SSC Tur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri SSC Tur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SSC Tur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 87 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. SSC Tur çağrı merkezi numarasına 0850 222 87 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

SSC Tur İstanbul Genel Merkez
09:00 – 19:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41 Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Merkez Telefon Numarası: 0216 472 39 39
E Posta Adresi: info@ssctour.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz SSC Tur iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren SSC Tur sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi SSC Tur iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: SSC Tur iletişim bilgileri, SSC Tur telefon no, SSC Tur irtibat tel, SSC Tur canlı destek, SSC Tur müşteri temsilcisi, SSC Tur şikayet hattı, SSC Tur müşteri hizmetleri numarası, SSC Tur çağrı merkezi numarası, SSC Tur iletişim numarası, SSC Tur çağrı merkezi, SSC Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap