Cihan Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cihan Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cihan Elektronik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cihan Elektronik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cihan Elektronik şikayet hattına erişebilirsiniz. Cihan Elektronik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cihan Elektronik Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gerek elektrik gerekse elektronik alanına olan ihtiyaç büyümüştür. Cihan Elektronik sunduğu hizmetler ile müşterilerinin elektronik alanında olan ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Müşterilerin çağrı merkezi numarasını arayarak firma ile iletişime geçmesi ve hizmetler hakkında detaylı bilgiyi elde edebilmesi mümkündür. Firma bazı illere özel GSM hizmetleri de sunabilmektedir. Bu nedenle sunulan ek hizmetlerin olduğu iller hakkında detaylı bilgilerin müşteri hizmetlerinin aranması ile öğrenilmesi mümkün olmaktadır.

Cihan Elektronik çağrı merkezi numarası 0464 214 40 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cihan Elektronik Müşteri Hizmetleri Numarası

Cihan Elektronik müşteri hizmetleri numarası her an ulaşılabilir olması nedeniyle çeşitli avantajları sunabilmektedir. Müşterilerin yaşadıkları sorunlara anında çözüm ulaştırılması, acil durumlu sorunlarla karşılaşılması halinde kısa sürede çözüme kavuşturulması gibi avantajlar söz konusudur. Müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede tamamlamayı hedefleyen firma güler yüzlü ve profesyonel olan müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. Firma ile iletişime geçerek çeşitli konular hakkında fikir sahibi olabilmek için 0464 214 40 23 numaralı hattın aranması mümkündür.

Cihan Elektronik müşteri hizmetleri numarası 0464 214 40 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cihan Elektronik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cihan Elektronik müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için gerekli numaranın aranması yeterli olmaktadır. Müşteri temsilcileri müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için güler yüzlü, anlayışlı bir tutum izlemektedir. Müşteri hattı üzerinden gelen çeşitli soruların yanıtlanması ve bilgi verilmesi ile birlikte hizmetler çeşitlendirilmektedir. Firma yalnızca elektronik alanında hizmet sunmamaktadır ve tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt bulabilmek için mağazacılık, satış sonrası hizmetleri gibi çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar elde ettiği tecrübeler ile firma alanında uzmanlaşmıştır.

Cihan Elektronik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0464 214 40 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cihan Elektronik Şikayet Hattı

Cihan Elektronik şikayet hattı müşterilerden gelecek olan şikayetlerin dinlenmesi ve çözüme ulaştırılması için hizmet sunmaktadır. Firmanın benimsediği ilkeler gereği müşterilerin memnuniyetini sağlayabilmek öncelikli hedefler arasındadır. Bu nedenle şikayet hattı üzerinden gelen tüm talepler değerlendirilir ve en kısa sürede çözüme kavuşturularak müşterilerin memnuniyeti sağlanabilir. Hızlı şekilde büyüyen firma artan ekip sayısı ile hizmetlerini daha fazla kaliteleştirme yolunda ilerlemektedir. Şikayet hattı üzerinden ulaşan problemler detaylı şekilde incelenir ve kayıt altına alınır. Bu sayede ileride diğer müşteriler için aynı şikayetin oluşmamasına yönelik olarak çalışmalar yapılmaktadır.

Cihan Elektronik şikayet hattı 0464 214 40 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cihan Elektronik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cihan Elektronik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cihan Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0464 214 40 23

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cihan Elektronik çağrı merkezi numarasına 0464 214 40 23 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez İletişim Adresi : Portakallık Mah. Menderes Bulvarı No:392 53100 Merkez / RİZE

İletişim Tel No : 0464 214 40 23

Fax İrtibat Hattı : 0464 214 78 58

E-Posta İrtibat Mail Adresi : info@cihanelektronik.net

Arama Terimleri: Cihan Elektronik iletişim bilgileri, Cihan Elektronik telefon no, Cihan Elektronik irtibat tel, Cihan Elektronik canlı destek, Cihan Elektronik müşteri temsilcisi, Cihan Elektronik şikayet hattı, Cihan Elektronik müşteri hizmetleri numarası, Cihan Elektronik çağrı merkezi numarası, Cihan Elektronik iletişim numarası, Cihan Elektronik çağrı merkezi, Cihan Elektronik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap