Beykoz Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beykoz Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beykoz Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Beykoz Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Beykoz Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Beykoz Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Beykoz, her yıl pek çok turiste ve yerli vatandaşa ev sahipliği gerçekleştiriyor. Gerek doğal güzellikleri gerekse belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile Beykoz’un düzeni sağlanırken ziyaretçilerin memnuniyeti de sağlanıyor. Ancak Beykoz’da ikamet eden kişiler zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve problemler sebebiyle belediyeye başvuru gerçekleştirmek istiyor.

Yol çalışmaları, belediyeler tarafından düzenlenen etkinlikler, meydana gelen düzensizlikler ve daha fazlası için belediyenin çağrı merkezi numarası kullanılıyor. Bu numara aracılığıyla  iletişime geçilerek belediye içerisinde yaşanan herhangi bir aksaklığın düzeltilmesi mümkündür. Beykoz Belediyesi çağrı merkezi numarası  444 66 61’dir.

Beykoz Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye, Beykoz’da ikamet eden vatandaşların isteklerine ve şikâyetlerine oldukça önem veriyor. Bölgede ikamet eden vatandaşlar herhangi bir sorun yaşanması durumunda belediye müşteri hizmetleri hattını kullanarak isteklerini dile getirebilmektedir.  Problemleri çözüme kavuşturmak adına kullanılan müşteri hizmetleri numarası ‘çözüm merkezi’ olarak 7/24 faaliyet gerçekleştiriyor. Vatandaşın memnuniyeti adına çalışan belediye müşteri hizmetleri numarası  444 66 61’tir.

İlçede ikamet eden vatandaşlar dilerse müşteri hizmetleri numarası üzerinden dilerse belediye binasından isteklerini dile getirebilmektedir. Her iki imkânı da sunan belediye; çözüm masası, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, e posta adresi ve Whatsapp hattı ile hizmet veriyor. Belediyenin gerçekleştirdiği herhangi bir faaliyetten memnuniyet duyulmaması durumunda iletişim hatlarından herhangi biri kullanılarak şikayet oluşturulabilmektedir. Belediyenin diğer iletişim adresleri de aşağıdaki şekildedir. Her türlü problem için bu iletişim numaraları üzerinden iletişime geçmek mümkündür. Müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda danışma hattı görevi de üstlenmektedir. Bu hat üzerinden sorunlarınızla ilgili danışma alabilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Belediye fax adresi : 0 216 331 05 23

Belediye santral adresi : 0 216 538 83 00

Beykoz Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 6 661 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her kurumda olduğu gibi belediyelerde de zaman zaman olumsuzluklar yaşanabilmektedir. Bu olumsuzluklar kimi zaman belediye bazında olurken kimi zaman ise şahıslara aittir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşanması durumunda belediye ile iletişime geçilmesi ve sorunun esas sebebinin öğrenilmesi oldukça önemlidir.  Bu gibi belediye kaynaklı olan ya da olmayan sorunların ortadan kaldırılması adına direkt bağlanma hattı kullanılmaktadır.  Direkt bağlanma hattı olan 0 533 813 10 10 hattının kullanılması ya da WhatsaAp destek hattı üzerinden iletişime geçilmesi mümkündür.

İlçede yaşayan vatandaşların belediye hizmetlerinden memnun kalması adına  belediye destek hattı 7/24 hizmet vermektedir. Direkt arama gerçekleştirmek istemeyen vatandaşlar ise belediyenin güncel, teknolojik ve hızlı olması sebebiyle kullanıma sunduğu WhatsaAp hattını kullanabilmektedir.

Beykoz Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 6 661 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi Şikayet Hattı

Beykoz’un daha iyi bir hale gelmesi ve yenilenmesi için her geçen gün daha fazla çalışma gerçekleştiriliyor. Bu çalışmalar arasında; aile destek paketleri, sosyal yardımlar, çevre düzenleme, belediye hizmetleri, yol çalışmaları başta olmak üzere pek çok faaliyet yer alıyor. Ancak kimi zaman belediye çalışmalarından memnuniyetsizlik duyulması gibi durumlarla karşılaşılıyor. Bu gibi durumlarda vatandaşın düşüncelerini belediye çalışanlarına iletmesi adına belediye şikayet hattı kullanılıyor.

Aktif bir şekilde hizmet veren belediye şikâyet hattı her türlü problemi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.  Belediyede yaşanan herhangi bir durumun bildirimini gerçekleştirmek ve sorunları dile getirmek için 444 66 61 hattı kullanılmaktadır.  Herhangi bir şikayetin olması durumunda belediye mail adresine şikayet maili oluşturulabilir ya da şikayet hattı üzerinden iletişime geçilebilir. Şikayetinizi oluşturmanız durumunda kısa süre içerisinde sorun çözüme kavuşturulmakta ve geri bildirim gerçekleştirilmektedir.

Beykoz Belediyesi şikayet hattı 444 6 661 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Beykoz Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Beykoz Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Beykoz Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 6 661

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Beykoz Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 6 661 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Gümüşsuyu Mahallesi, Kelle İbrahim Caddesi No:43 Beykoz-İstanbul
Telefon : 444 6 661

Arama Terimleri: Beykoz Belediyesi iletişim bilgileri, Beykoz Belediyesi telefon no, Beykoz Belediyesi irtibat tel, Beykoz Belediyesi canlı destek, Beykoz Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap