Kırıkkale Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Kırıkkale Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Kırıkkale Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kırıkkale Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kırıkkale Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan Kırıkkale yaptığı sosyal hizmetler ve gerçekleştirdiği sorumlulukları ile vatandaşlarına hizmet sunmaktadır. Bölge halkı, yapılan faaliyetler, sosyal yardımlar ve özel gün etkinlikleri söz konusu olduğunda oldukça yoğun katılımlar ile belediye faaliyetlerine eşlik etmektedir. Kırıkkale’de yapılacak olan hemen her idari işlem için öncesinde belediye binasına uğramak gerekmektedir. Bazı işlemler için yüz yüze görüşmelerin sağlanması şart olduğu gibi bazı idari işlemler için de yalnızca telefon numarası üzerinden bilgi almak yeterli olacaktır. Bu hususta bireylerin Kırıkkale Belediyesi çağrı merkezi numarası üzerinden arama yapmaları ve orada yer alan yetkili kişiler ile konuşmaları gerekecektir.

Kırıkkale Belediyesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kırıkkale Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediyeler üzerinden birçok idari işlemler yapıldığından gün içerisinde yoğun olarak vatandaşlar belediye binasına gitmektedirler. Bu işlemleri yapmak veya bunların yanı sıra Kırıkkale il sınırları içerisinde olabilecek öneri, dilek ve şikâyetler için Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçilebilmektedir. Bu ve benzeri konular adına arama yapmak için 0 (318) 224-28-16 numaralı hat üzerinden belediyede görev yapmakta olan yetkili kişiler ile görüşülebilmektedir.  Bu numaranın yanı sıra bir ikinci müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası daha bulunmaktadır. Kırıkkale Belediyesi’ne ait bir diğer çağrı merkezi numarası ise 0(318) 224-27-70 numarasıdır. Bu iki numara üzerinden herhangi bir öneri, dilek, şikâyet veya soruların cevaplarını vatandaşlar belediye binasına gitmeden de alabilmektedirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kırıkkale Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kırıkkale Belediyesi’ne ait müşteri hizmetleri çağrı merkezi numaralarında gün içerisinde herhangi bir yoğunluk yaşanmamaktadır. Bununla birlikte Kırıkkale Belediyesi direkt bağlanma şansı yaratabilmek için yer alan iki numaradan ikisini de aramayı deneyerek ulaşmaya çalışılabilmektedir. Belediye’ye ait iki adet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası bulunduğundan herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır. Bazı işlemlerin sürelerinin uzunluğundan ötürü yetkililer ve telefon hattında yer alan vatandaşların konuşma süresi uzayabilmektedir. Fakat bu durumda da ikinci telefon hattı üzerinden belediye yetkilileri ile görüşme sağlanabilecektir.  0(318) 224-27-70 ve 0(318) 224- 28-16 numaralı hatlar üzerinden görevli yetkililer ile görüşme yapılabilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Kırıkkale Belediyesi Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kırıkkale Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kırıkkale Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kırıkkale Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0318 224 27 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kırıkkale Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0318 224 27 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Kırıkkale Belediyesi Santral İletişim Numarası : 0318 224 27 70 – 0318 224 27 74 Hat

E Mail : info@kirikkale.bel.tr

Kırıkkale Belediyesi Fax İrtibat Hattı : 0318 224 28 16

Arama Terimleri: Kırıkkale Belediyesi iletişim bilgileri, Kırıkkale Belediyesi telefon no, Kırıkkale Belediyesi irtibat tel, Kırıkkale Belediyesi canlı destek, Kırıkkale Belediyesi müşteri temsilcisi, Kırıkkale Belediyesi şikayet hattı, Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kırıkkale Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kırıkkale Belediyesi iletişim numarası, Kırıkkale Belediyesi çağrı merkezi, Kırıkkale Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap