Kim Market şikayet hattı, Kim Market müşteri hizmetleri numarası, Kim Market çağrı merkezi numarası, Kim Market iletişim numarası

Kim Market Çağrı Merkezi İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kim Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kim Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Çalışanına ve hissedarlarına faydalı olmamayı hedefleyen aynı zamanda da tedarikçilerinin yanı sıra müşterilerine sürekli olarak katma değer sağlama misyonu ile hareket etmektedir. Türkiye’nin en büyük market zincirleri arasında yer almayı amaçlayan firma bu alanda her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Takip edilen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile sektöründe hep daha iyisini sunmayı vizyon olarak benimseyen firma Türyiye’ye yayılmayı ve şubeleri ile hizmet vermeyi istemektedir. Müşterilerini oldukça önemseyen ve sadece satış aşamasında değil satış sonrası da memnuniyeti hedefleyen firma öncelik olarak müşterileri dinlemeyi ve isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Kim Market Çağrı Merkezi Numarası

İnsana ve çevreye duyarlı aynı zamanda da şeffaf olarak davranan, yenilikçi olan, çağdaş imkanları kullanan market olarak en iyisini müşterilerine sunmaktadır. Sosyal sorumluluklarını yerine getirirken projeleri desteklemektedir. İş ahlakından taviz vermeyen ve dürüstlüğü ilke edinen marketler zinciri günden güne büyümesine devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kim Market müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kim Market olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kim Market ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kim Market çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kim Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 546

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kim Market çağrı merkezi numarasına 444 1 546 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

KİM Lojistik – KİM Genel Müdürlük

Adres : Hadımköy Mahallesi Metin Oktay Caddesi No: 3/1 Arnavutköy / İSTANBUL
Tel : 0212 489 21 21 – Fax : 0212 630 20 66 – E-posta : info@kimgrup.com.tr

Kurumsal Müşteri Hizmetleri

musterihizmetleri@kimgrup.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kim Market iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kim Market sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kim Market iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kim Market iletişim bilgileri, Kim Market telefon no, Kim Market irtibat tel, Kim Market canlı destek, Kim Market müşteri temsilcisi, Kim Market şikayet hattı, Kim Market müşteri hizmetleri numarası, Kim Market çağrı merkezi numarası, Kim Market iletişim numarası

One Response

  1. Sait uğur 30 Kasım 2023

Yorum Yap