Samsun Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsun Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Samsun Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun il sınırlarına ilişkin belediye işlerini yürütmekte olan devlet kuruluşudur. Taşra belediyeleri arasında sayılan belediye, 1993 yılındaki 504 sayılı KHK doğrultusunda büyükşehir belediyesi olmuş; adı, görev alanı ve yetkileri bu doğrultuda değişmiş ve genişlemiştir. Belediyenin iki adet binası mevcuttur. Pek çok proje ve plana imza atan belediyenin mevcut başkanı, Mustafa Demir’dir. Belediye bünyesinde çok sayıda etkinlik ve faaliyet gerçekleştirilmektedir. Belediye ve birimlerine yönelik her türlü bilgi için çağrı merkezi numarası olan 0(362) 431 10 12’den ilgililere ulaşılabilir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 0 362 431 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sosyal hizmetler konusunda çerçeveyi bir hayli geniş tutan belediyenin; gençlere, yaşlılara, engellilere ve ailelere yönelik pek çok hususta hizmeti bulunmaktadır. İçerisinde gençlerin, yaşlıların, çocukların bilhassa engelli vatandaşların rahatça ve hoşça vakit geçirebilecekleri alanları sunan belediye, pek çok sosyokültürel etkinliği düzenlemekten de geri durmamaktadır. Bu etkinlikler, uzman eğitmenler gözetiminde sürdürülmekte olup her türlü aktivite ve eğitim, bireylerin kendilerini ev ortamında hissetmelerini amaçlamaktadır. Belediyenin her türlü etkinlik ve aktivitesi konusunda bilgi almak için 0(362) 431 10 12 aranabilir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0 362 431 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyenin vermiş olduğu hizmetler, çok geniş skalada ve çok farklı kişilere yöneliktir. Dolayısıyla bu hizmetlerin tümünü bilmek zordur ve bu konuda kapsamlı bilgi almak gerekebilir. İlgili belediye birimlerince sağlanan hizmetler, düzenlenen faaliyet ve aktiviteler, organize edilen kültürel ve sanatsal organizasyonlar; yaşam standardını arttırıcı nitelikte ve çevreye herhangi bir zarar verilmeden gerçekleştirilmektedir. Belediyeye ve belediye hizmetlerine ilişkin herhangi bir konuda, yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılarak ayrıntılı bir şekilde bilgilenilebilir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 362 431 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla ve yenilikçi bir yaklaşımla yönetilen belediye, tüm vatandaşlara aynı şekilde hizmet götürmekte ve getirdiği profesyonel hizmet standardıyla tüm halkının takdirini kazanma çabası içerisindedir. Bunu yaparken vatandaşından gelen geri bildirimlere yeterince önem veren belediye, hizmetlerini ertelemeden gerçekleştirir. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere rahatlıkla iletilebilir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 0 362 431 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Samsun Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 362 431 10 12

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Samsun Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0 362 431 10 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Samsun Büyükşehir Belediyesi
Adres : Pazar Mah. Necip Bey Cad. No:35 55020 İlkadım / SAMSUN
E-Posta : info@samsun.bel.tr
Telefon Numarası : 0 362 431 10 12 / 0 362 435 32 39
Faks Numarası: +90 (362) 435 26 55

Arama Terimleri: Samsun Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Samsun Büyükşehir Belediyesi telefon no, Samsun Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Samsun Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Samsun Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Samsun Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Samsun Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Samsun Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Samsun Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap