Yaşam Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yaşam Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yaşam Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yaşam Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yaşam Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Yaşam Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yaşam Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Yaşam Hastanesi, Antalya’nın altı farklı bölgesinde hizmet veren özel bir hastaneler grubudur. Profesyonel sağlık çalışanlarından ve doktorlardan oluşan ekibi ile altı farklı yerde hizmet veren hastane, hastaların sıklıkla tercih ettikleri ve güvendikleri hizmet politikasıyla aktif olarak hizmet hayatını sürdürmektedir. Yılların getirdiği profesyonellikle ve vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle bulundukları bölgedeki diğer özel hastanelerden ve devlet hastanelerinden her zaman için bir adım öndedir.

Son teknoloji ekipmanları, konforlu hasta odaları ve kaliteli hizmetleri ile en sık tercih edilen özel hastanelerdendir. Hastane, uluslararası kalitede hizmet sunmaktadır. Bu hizmet anlayışıyla dünyanın farklı bölgelerinden hasta kabulünde bulunan hastanenin çağrı merkezi numarası 0(850) 777 0 777’dir. Ayrıca hastaneye ait online web sitesi olan yasamhastaneleri.com üzerinden ya da bir diğer sabit hat olan 444 77 44 numarasından da hastane ile irtibata geçmek mümkündür.

Yaşam Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yaşam Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Antalya içerisinde hizmet vermekte olan birbirinden farklı özel hastaneler ve tıp merkezleri bulunmaktadır. Fakat Yaşam hastaneler grubu aktif olarak hizmet vermiş olduğu altı farklı bölgede de kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Alanında uzaman ve işini son derece hassasiyetle yapan sağlık çalışanları, sağlamış olduğu hijyenik koşulları, sahip olduğu son teknoloji ekipmanları ile sıklıkla tercih edilen hastane, hem hizmet verdiği bölgelerde Antalya içerisinden hem de ülkenin ve dünyanın farklı bölgelerinden hasta kabulünde bulunmaktadır. Hastane gruplarına dair herhangi bir konuda bilgi almak isteyen kişiler müşteri hizmetleri numarası olan  0(850) 777 0 777’den bilgi edinebilir. Firmaya ait online web sitesini ziyaret ederek de hastane ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür.

Yaşam Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yaşam Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane içerisinde farklı pek çok alanda hizmet verilmektedir. Acil servis ve ambulans hizmetleri, anestezi ve reanimasyon, genel cerrahi, iç hastalıkları (dahiliye), kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji ve radyoloji gibi pek çok farklı alanda hizmet veren hastane, vermiş olduğu hizmetlerin çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. İlk olarak 1996 yılında Kemer’de kurulan hastaneler grubunun ilk zincirinden bugüne kadar hastaneler farklı bölgelere yayılarak aktif bir sağlık hizmeti sunmaya devam etmiştir. Çoğu hastanede bulunmayan hizmetlerin bölge hastanesinde sunulması da hastalar açısından oldukça önemli bir artıdır. Gelen turistler ve artan nüfusa karşın bölgedeki hastanelerin yetersiz kalması bu özel hastaneler grubunun ortaya çıkmasında etkin olmuştur. Hastane ile ilgili bilgi almak için ya da randevu talebi oluşturmak için direkt olarak bilgi almak isteyen, hastaneye direkt olarak bağlanmak isteyen kişiler, yukarıda belirtilen numaradan hastaneye ulaşıp irtibat kurabilirler. Belirtilen numaraya ek olarak hastaneye ait yasamhastaneleri.com adlı web sitesi aracılığıyla hastaneye ulaşabilir ve kolayca iletişim kurabilirler.

Yaşam Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yaşam Hastanesi Şikayet Hattı

Hastanenin öncelikli politikası hasta memnuniyetini ön planda tutmak ve son derece profesyonel bir sağlık hizmetini hastaları ile buluşturmaktır. Hastaların herhangi bir şikayetle başvuruda bulunmaları sonucunda oldukça kısa bir süre içerisinde hastalara kaliteli bir hizmet sunmak isteyen hastane, hizmet politikası gereği müşteri memnuniyeti ön planda tutacak şekilde hizmet vermektedir. Firma için öncelikli hedef son derece kaliteli bir sağlık hizmetini mümkün olabilecek en kısa sürede hasta ile buluşturmaktır. Bu sebeple farklı bölgelerde hizmet veren hastaneler, randevu talebi oluşturan hastalara çok kısa bir süre sonrası için hatta bazı durumlarda aynı gün içerisinde olacak şekilde randevu oluşturmaktadır. Verilen hizmetlerle ilgili herhangi bir şikâyeti, görüşü, sorusu ve önerisi olan hastalar çağrı merkezine ait sabit hat üzerinden hastaneye erişim sağlayıp değerlendirmelerini iletebilmektedir.

Yaşam Hastanesi şikayet hattı 444 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yaşam Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yaşam Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yaşam Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 77 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yaşam Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 77 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Yaşam Hastanesi iletişim bilgileri, Yaşam Hastanesi telefon no, Yaşam Hastanesi irtibat tel, Yaşam Hastanesi canlı destek, Yaşam Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap