bellona-telefon-numarası

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bellona çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bellona müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bellona şikayet hattına erişebilirsiniz. Bellona müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bellona 1997 yılında başladığı faaliyetlerinde yaptığı yatırım ve pazarlama stratejileriyle Türkiye’nin öncü mobilya firmalarından biri haline gelmiştir. Yatırımlarının önemli bir kısmını aynı zamanda kurulduğu yer olan Kayseri’de yapmıştır. Kayseri Organize Sanayi bölgesinde oluşturduğu iş hacmi sayesinde mobilya sektörüne büyük bir yenilik getirmiş aynı zamanda binlerce insana iş olanağı sağlamıştır.

Bellona Çağrı Merkezi Numarası

Mobilya takımları ve koltuk denilince ilk akla gelen isim Bellona olmaktadır. Salon, oturma odası, yatak odası, yemek ve çocuk odası gibi bölümlerde ihtiyaç duyulan her türlü ürün mağazalarında satışa sunulmaktadır. Hem modern hem de klasik tarzda üretilmiş olan mobilya seçenekleri ile evlerinizi şenlendirebilirsiniz. Oldukça rahat ve kaliteli üretilmiş olan baza çeşitleri de hem size hem de çocuklarınıza hitap etmektedir. Yazlıklarınız ve bahçeleriniz için tasarlanmış olan bahçe mobilyaları, takımlar ve salıncaklar ile şık görüntülere sahip olabilirsiniz. Evinize yakın bir şubeye rastlayabileceğiniz gibi; Bellona.com.tr adresinden de alışveriş yapmanız mümkündür. İndirime girmiş olan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olanlardan online sipariş verebilirsiniz. Çağrı merkezleri de müşteriler için oluşturulmuştur.

Bellona çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bellona Müşteri Hizmetleri Numarası

Mobilyadan başka ev tekstil ürünleri, ev aksesuarları, halı gibi ihtiyaç olan eşyalar da Bellona’da bulunmaktadır. 1957 yılında Kayseri’de firmanın temelleri atılmıştır. Şu anda 350.000 metre karelik bir alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Üretim kapasitesi ve çalışan sayısı ile bir dünya markası haline gelmiştir. İnsanların beklentilerini modern çizgilerle kişilere sunmaktadır. Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz birçok ürüne mağazalarda ve internet sayfalarında rastlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri de kişilerin her türlü istek, dilek ve önerileri için oluşturulmuştur. 444 33 99 ya da 0850 222 33 numaralı müşteri hizmetleri ile her konuda görüşme yapmanız mümkündür. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma onların her türlü isteklerini değerlendirmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Bellona müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bellona Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bellona müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler yukarıda bulunan telefon numarasını arayabilirler. Ayrıca faceboook, twitter, instagram, youtube gibi sosyal iletişim araçlarından da takip edebilir ve iletişim sağlayabilirsiniz. Satış noktalarını öğrenmek, ürünlerle ilgili detaylara ulaşmak için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İnternet sayfasındaki iletişim formunu doldurarak da günün her saatinde iletişim kurmanız mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bellona müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Bellona misyon olarak üretimde dünya standartlarını yakalamayı, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı, beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi ürünleri üretmeyi, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun yüksek performanslı ürün üretmeyi benimsemiştir. Bu doğrultuda 3778 işçi ve 257 idari personelle birlikte Türkiye genelinde bulunan 745 bayisiyle müşteriler için en iyi hizmeti vermek için tüm azmiyle çabalamaktadır.

Bellona Şikayet Hattı

Bütün müşterilerinin istek, dilek ve önerilerine önem veren Bellona, onların bütün şikayetlerinde de yanında olmaktadır. Ürünlerden kaynaklı, bayilerden ortaya çıkan bütün şikayetler değerlendirilerek en kısa zamanda giderilmektedir. Dünya devi olan marka tüketicilerinin her türlü sorununda yanında yer almaktadır.

Bellona’ya ulaşabileceğiniz 444’lü telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle ürün bilgilerini sorabilir, güncel stok bilgileri hakkında bilgi alabilir, istek, memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bellona müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bellona şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 33 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bellona çağrı merkezi numarasına 444 33 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Bellona iletişim bilgileri, Bellona telefon no, Bellona irtibat tel, Bellona canlı destek, Bellona müşteri temsilcisi, Bellona şikayet hattı, Bellona müşteri hizmetleri numarası, Bellona çağrı merkezi numarası, Bellona iletişim numarası, Bellona çağrı merkezi, Bellona müşteri hizmetleri direk bağlanma

28 Yorum

  1. Fatih Sultan 4 Eylül 2018
  2. AHMET BAYRAM 19 Şubat 2019
  3. Ramazan ibili 21 Ağustos 2020
  4. Nafiye Kartal 12 Ağustos 2021
  5. Isa 7 Ekim 2021
  6. Isa 7 Ekim 2021
  7. GÜLTEN ALIŞKAN 5 Şubat 2022

Yorum Yap