Gliss Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gliss Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gliss çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gliss müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Saç bakım ürünleri sektöründe özellikle şampuan ve saç kremi türleri ile faaliyet gösteren firma oldukça büyük bir kitleye hitap ederken kalitesi ve kullanım kolaylığı bakımından da ön plana çıkmaktadır. Esnek saçları sağlıkla parlayan görüntü ile birleştirmeyi hedefleyen firmanın ürünleri oldukça beğenilmekte ve talep görmektedir.

Mat, kırılgan ve hasarlı saçların çözümünün doğru saç bakımından geçtiğini bilen ve bunu uygulamayı amaçlayan firma ürünlerini bu doğrultuda hazırlayarak müşterilerine sunmaktadır. Türk Henkel Schwarzkopf firmasının bir ürünü olarak karşımıza çıkan ve sektöründe önemli bir yer edinen marka günden güne daha fazla yaygınlaşmaktadır.

Gliss Çağrı Merkezi Numarası

Saç bakım ürünleri söz konusu olduğunda seçici davranılması gerektiği konusunda ısrarcı olan firma bu şekilde planlamalar ile ürünlerini oluşturmaktadır. Her saç tipinin kendine özel ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen bakım ve şekillendirme serileri ile kendini göstermektedir. Bu ürünlerinde içerdiği etkin kompleks ile farklı saç tiplerine göre hazırlanmış olup ürünlerinin arkasında duran firma herkesimden insana hitap etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gliss müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gliss ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gliss çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gliss Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 579 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gliss çağrı merkezi numarasına 0216 579 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Türk Henkel Kimya San. Ve Tic. A.Ş.

Resmi Adres: Kayışdağı Cad. Karaman Çiftliği Yolu Kar Plaza D Blok, 34752 İçerenköy İstanbul – Türkiye

Telefon.: 90-216-579 40 00
Fax: 90-216-469 07 00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Gliss iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gliss sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gliss iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gliss iletişim bilgileri, Gliss telefon no, Gliss irtibat tel, Gliss canlı destek, Gliss müşteri temsilcisi, Gliss şikayet hattı, Gliss müşteri hizmetleri numarası, Gliss çağrı merkezi numarası, Gliss iletişim numarası, GLISS çağrı merkezi

Yorum Yap