Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2011 yılında açılmış olup çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Hastane bünyesinde hizmet veren pek çok bölüm ve birim bulunmaktadır. Bu birim ve bölümler hem hastalıkları tedavi ederek hem de önleyici faaliyetler gerçekleştirerek vatandaşlara yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ayrıca hastane, evde sağlık hizmetleri de vererek hastaneye ulaşamayacak durumda olan vatandaşların ayağına gitmektedir. Tüm bu hususlara ve hastaneye yönelik kapsamlı bilgi için çağrı merkezi numarası (0216) 625 45 45’tir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0216 625 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Akademik kadrosuyla hizmet ve eğitim verirken kaliteli sağlık çalışanı yetiştirmeyi hedefleyen, önceliğine hasta güvenliğini koyan, bütün uygulamaları etik kurallar çerçevesinde yürüten, bilgi ve teknoloji aracılığıyla yüksek kalitede ve güvenilir sağlık hizmeti sunan, çevreye son derece duyarlı, insan mutluluğunu ön plana alan, yenilikçi ve daima kendini geliştiren köklü bir kurum olarak varlığını sürdürmek; hastanenin misyonudur. Bu misyona oldukça bağlı hastaneye ilişkin tüm konularda, müşteri hizmetleri numarası türündeki (0216) 625 45 45 üzerinden bilgi alınabilir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 625 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tıp alanında bilimsel çalışmaların merkezi olmayı arzulayan hastane, en ileri teknoloji ve tanı yöntemlerini kullanarak sağlık sektöründe referans, yenilikçi ve lider bir kurum olmak için çaba sarf etmektedir.  Sürekli farklılık ortaya koyacak yeniliklerle toplam klinik kalite yönetiminde öncü ve örnek olmayı hedefleyen hastane, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir. Günümüz teknolojik imkanlarından tümüyle yararlanan hastaneye ve hizmetlerine yönelik herhangi bir konuda bilgi edinmek için yukarıdaki numaradan hastaneye direkt bağlanılabilir ve ilgiliyle görüşülebilir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 625 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen ve yenilikçi yaklaşımlara her daim açık olan hastane, sektörde uluslararası standartları ve kaliteyi yakalamayı fazlasıyla önemsemektedir. Bu, hastanenin gelişmesinde en önemli faktörlerden biridir. Hastane ve hizmetlerine yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaradan yetkililere kolayca aktarılabilir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0216 625 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 625 45 45

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 625 45 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Adres : Fevzi Çakmak Mah Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10 Üst Kaynarca Pendik / İstanbul
Telefon : 0216 625 45 45
Faks Numarası : 0216 625 46 39

Arama Terimleri: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap