Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moka çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Moka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Moka şikayet hattına erişebilirsiniz. Moka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Moka Çağrı Merkezi Numarası

Moka tamamı Türkiye İş Bankasına ait olan yeni bir ödeme alt yapısı teknolojisidir. Bu yapı üzerinden Visa kart gibi dünya çapında geçerliliği olan kartlar üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Ayrıca tüm bu ödeme teknolojileri arasında en güvenilir ve gelişmiş olan yapılardan bir tanesi olmaktadır. Dolayısı ile gerek ülkemizde gerekse yurt dışında sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sebepten ötürü bir çağrı merkezi numarası edinerek müşterileri ile iletişim ağını geliştirmeye çalışmaktadır. Gelişen ve sürekli olarak gelişmeye devam eden teknoloji alt yapısı sayesine ekibini büyütmekte ve yenilikçi kadrosuna düzenli olarak alanında yetkin kişileri kazandırmaktadır.

Moka çağrı merkezi numarası 0850 33 98 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moka Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kuruma ait işlem ve hizmetler hakkında bilgi alınabilmektedir.  Bu numara üzerinden bilgi alınabileceği gibi mevcutta müşteri olan bireyler için de hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikâyette bulunulacak durum için de kullanılmaktadır. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak ve iletişime geçmek için 0 850 333 98 99 numarasını aramak yeterli olacaktır.

Moka müşteri hizmetleri numarası 0850 33 98 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri ile görüşme sebebi acil bir durum ve hemen çözülmesi gerekiyor ise direkt bağlanma olanağı kullanılabilmektedir. Müşteri temsilcisi ile direkt görüşme yapmak için çağrı merkezi numarası aranıldığı zaman karşılaşılan yönlendirmeler eksiksiz ve doğru bir şekilde dile getirilmelidir. Burada yapılacak olan tek şey tele sekreter çıktığı andan itibaren bağlanılmak istenilen neden açık ve net bir şekilde dile getirilmelidir. Daha sonrasında ise olabilecek en kısa süre içerisinde bağlanılacak ve işlemler halledilebilecektir.

Moka müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 33 98 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moka Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Bu numara üzerinden, yaşanılan teknik bir aksaklık bildirilebilir ve çözüm talep edilebilir. Alanında oldukça deneyimli ve yetkin olan müşteri temsilcileri olabilecek en kısa süre içerisinde yaşanılan sorunu ve teknik durumu çözüme kavuşturacaktır. Tüm bu imkanlardan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 33 98 99 numarasını aramak ve iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Moka şikayet hattı 0850 33 98 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Moka müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Moka şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Moka Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 33 98 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Moka çağrı merkezi numarasına 0850 33 98 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş.

Tel No : +90 (850) 333 9899

Adres Bilgisi : Cumhuriyet Mh. Adnan Menderes Cd. No:22/C 34788 Taşdelen Çekmeköy | İstanbul | Türkiye

E Posta : info@moka.com

Arama Terimleri: Moka iletişim bilgileri, Moka telefon no, Moka irtibat tel, Moka canlı destek, Moka müşteri temsilcisi, Moka şikayet hattı, Moka müşteri hizmetleri numarası, Moka çağrı merkezi numarası, Moka iletişim numarası, Moka çağrı merkezi, Moka müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap