İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Doğalgaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmir Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İzmir Doğalgaz şikayet hattına erişebilirsiniz. İzmir Doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizin en güzel illerinden birisi olan İzmir’de doğalgaz işlem merkezleri yer almaktadır. Bu merkezlerde başta fatura ve abonelik işlemleri yapılabileceği gibi doğalgaz hususunda her hizmet sunulmaktadır. Doğalgazda yaşanabilecek olan herhangi bir sorun hakkında bu binalara gidilebileceği gibi İzmir Doğalgaz çağrı merkezi numarası üzerinden de iletişim kurulabilmektedir. Birçok evde ve işletmede ısıtma sistemi doğalgaz olduğundan bu yoğunluk içerisinde ara ara sorun yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda doğrudan çağrı merkezleri ile görüşmek en doğru hareket olacaktır.

İzmir Doğalgaz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Abonelik işlemleri, fatura işlemleri başta olmak üzere kombilerde yaşanan sorunlar veya benzeri konularda bilgi almak için çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşmek yeterli olacaktır. Bu işlemleri ilk etapta evden çıkmadan telefon yolu ile halletmeye çalışmak firmada yaşanabilecek yoğunluk ve karmaşanın da önüne geçmektedir. Hem bu sebepten hem de yapılmak istenilen işlemi daha hızlı halledebilmek için İzmir Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası olan 0(232) 449 39 39 numara üzerinden iletişim kurulabilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi İzmir Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğalgaz işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek ve sorun bildirimi yapabilmek için çağrı merkezleri müşteri temsilcileri vatandaşlara hizmet vermektedir.  Dâhili iç iletişim sağlanabilmesi için yukarıda paylaşılan numara üzerinden İzmir Doğalgaz direkt bağlanma erişimi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra Doğalgaz Genel Müdürlüğü çağrı merkezi müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için ise 0(850) 222 33 35 numarası üzerinden iletişim kurulması yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise yönlendirmeler ile doğrudan yetkili kişiye aktarılacaksınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İzmir Doğalgaz müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İzmir Doğalgaz Şikayet Hattı

Doğalgazlarda özellikle dönem geçişlerinde sıklıkla sorun yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra en çok sorun yaşanan durum ise sıcak su temin edilememesidir. Tüm bu konular hakkında danışılabileceği gibi abonelikler ve faturada yaşanan sorunlardan ötürü İzmir Doğalgaz şikâyet hattı da bulunmaktadır. İletilmek istenilen şikâyet doğrudan genel müdürlüğe yapılabileceği gibi dâhili iç iletişim numarası üzerinden de yapılabilmektedir. Genel müdürlük numarası 0(850) 222 33 35 şeklindedir. Bunun yanı sıra dâhili iç iletişim numarası yani santral numarası 0(232) 449 39 39 şeklinde olmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzmir Doğalgaz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İzmir Doğalgaz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 33 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İzmir Doğalgaz çağrı merkezi numarasına 0850 222 33 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres İletişim : 1561 Sokak No:3 Çınarlı Mahallesi -KONAK – İZMİR

Telefon Çağrı Merkezi : 0850 222 33 35 – ÇAĞRI MERKEZİ (Talep, öneri ve şikayetlerin iletişimi için)
Telefon Numarası : 0232 449 39 39 – SANTRAL (Dahili iç iletişim için)
Faks İletişim Hattı : 0232 449 50 50
E-mail İrtibat Bilgisi : info@izmirgaz.com.tr

Arama Terimleri: İzmir Doğalgaz iletişim bilgileri, İzmir Doğalgaz telefon no, İzmir Doğalgaz irtibat tel, İzmir Doğalgaz canlı destek, İzmir Doğalgaz müşteri temsilcisi, İzmir Doğalgaz şikayet hattı, İzmir Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası, İzmir Doğalgaz çağrı merkezi numarası, İzmir Doğalgaz iletişim numarası, İzmir Doğalgaz çağrı merkezi, İzmir Doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap