mado dondurma müşteri hizmetleri numarası

Mado Dondurma Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Dondurma dünyada kendi kültürünü oluştururken Türkiye’deki en önemli firmalardan biri olan Mado’da başka hiçbir dondurmada kullanılmayan dövme ustalığının verdiği koyu kıvam Kahramanmaraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütü ve bölgedeki yabani orkidenin kökünden elde edilen sahlebin verdiği tat, gerçek dondurmanın tadını oluştururken firmaya güzel bir lezzet kazandırdı. Modern tesislerde üretilen Mado, yüz elli yıllık tarihinde gelenekselden günümüze dünya standartlarında gelişme göstererek bu alanda adından sıkça söz ettirmektedir. Katırlar sırtında getirilen kar ile başlayan bu lezzet serüveni, yıllar içinde Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. bünyesinde birçok şirket ve markayı kapsayan güçlü bir yapıya dönüşürken kaliteden ödün vermeden ve sürekli kendini güçlendiren bir yapıya dönüşmüştür.

Mado, geleneksel imalathanelerden modern tesislerde üretime geçerek atalarından kalma lezzetin sırrını kaybetmeden yeni bir süreç başlatırken ardarda yenilikçi adımlar atarak kendini sürekli yeniledi ve asın gerisinde kalmadı. 1989 yılındaki özelleştirmede Türkiye Süt Endüstrisi Kurumu’nun alınmasıyla üretimin kapasitesinde önemli bir artış elde edilmiş olup böylelikle Kahramanmaraş Dondurması’nı dünya çapında pazarlama olanağı doğmuş olup haliyle dünyaya açılmış ve çok geniş kitlelere hitap etmiştir. Durum böyle olunca Mado dondurma çağrı merkezi numarası önemini korumuş ve çağrı merkezi ağını genişletmiştir. Mado, bugün Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. çatısı altındaki çok sayıda şirket ve markayı kapsayan güçlü bir yapıya dönüşerek gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak dünya standartlarında üretim yapmayı amaçlamış ve bu amaç için kendini sürekli yenilemiştir. Saatte beş ton günde yüz yirmi ton dondurma üretilen tesislerdeki tüm ürünler, kalite denetimlerinden sonra damaklarımıza ulaşana kadar soğuk hava depolarında muhafaza edilip üretildiği ilk andaki tazeliğini koruyan Mado, frigofirik özel araçlarla tüketicisine ulaştırılarak lezzet kaybına uğramadan müşterileri ulaştırılması hedeflenmektedir.

Günümüzde oldukça rağbet gören ve gün geçtikçe beğenilen dondurma firması haline gelen Mado gelişimini devam ettirmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve üretim aşamasında malzeme kalitesini arttırıp lezzet ile birleştiren firma büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça yaygın olarak tercih edilen ürünleri beğeni toplamaktadır.

Mado Dondurma Müşteri Hizmetleri Numarası

Mado dondurma bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan dondurma firmalarının arasında oldukça büyük bir yer edinen Mado müşterilerine oldukça önem vermektedir. Ücretsiz danışma hattı dışında görüş, öneri ve şikayetleriniz için iletişime geçebileceğiniz web sitesi üzerinden alternatifler bulunmaktadır. Mado dondurma dışında başka alanlarda da kendini geliştirerek ürünler çıkarmıştır ve bu ürünler de büyük beğeni toplamıştır.

Görüş, öneri ve yorumlarınıza önem veren firma müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanmaktadır. Mado dondurma müşteri hizmetleri numarası üzerinden destek alabilir ve aklınızda oluşan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Mado Dondurma Çağrı Merkezi Numarası

0800 535 10 01

Arama Terimleri: Mado dondurma iletişim bilgileri, Mado dondurma telefon no, Mado dondurma irtibat tel, Mado dondurma canlı destek, Mado dondurma müşteri temsilcisi, Mado dondurma şikayet hattı, Mado dondurma müşteri hizmetleri, Mado dondurma çağrı merkezi

Yorum Yap