baskentdogalgaz-cagri-merkezi-numarasi

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2007 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en eski ve 2.en büyük doğalgaz dağıtım şirketidir. Ülke toplam nüfusunun %7’sine doğalgaz dağıtım ve satış hizmeti vermektedir. Başkent Doğalgaz, müşteri memnuniyeti politikasını özümsemiştir. Güvenli, kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini sağlamış ve ülkemizde gözde firmalardan biri olmuştur.

Başkent Doğalgaz’ın gaz kaçağı, yangın, patlama, gaz zehirlenmesi gibi acil durum teşkil eden olaylara karşı ulaşabileceğiniz 3 haneli bir ihbar hattı bulunmaktadır. Tüm doğalgaz konusunda acil durumlarda bu numara ile Başkent Doğalgaz’a ulaşabilir,  soruna direk çözüm bulabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi Numarası

Gerekli olan evraklar ile işlemleri yaparak kısa sürede bağlatabileceğiniz ve kesintisiz hizmet alabileceğiniz firma güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutarken müşteri memnuniyetine de özellikle önem vermektedir. Eğitilmiş, dinamik ve takım ruhuna sahip çalışanları ile her geçen gün daha iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. İnisiyatif sahibi, iletişim gücü yüksek personelleri ile sürekli olarak  çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda da kurum bilinç ve kültürünü oluşturmanın yanı sıra geliştirme amaçları ile hareket etmektedir.

Başkent Doğalgaz’ın diğer konular için müşterilerini dinlediği 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numarasını arayarak aboneliğiniz hakkında tüm sorunlarınızı dile getirebilir, abonelik başvurusu durumunuzu sorgulayalabilir, faturanız hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir; şikayet, öneri, tavsiye ve sorularınızı bu numara üzerinden Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numaraları 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca aşağıda verilen bağlantı aracılığıyla online işlemler menüsüne gidebilir, aboneliğiniz hakkında işlemler yapabilir, faturanızı ödeyebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 6 429

187

Başkent Doğalgaz Online İşlemler

Arama Terimleri: başkent doğalgaz iletişim bilgileri, başkent doğalgaz telefon no, başkent doğalgaz irtibat tel, başkent doğalgaz canlı destek, başkent doğalgaz müşteri temsilcisi, başkent doğalgaz şikayet hattı, Başkent Doğalgaz çağrı merkezi numarası, Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası, Başkent Doğalgaz iletişim numarası

7 Yorum

  1. Kazim akpınar 22 Ekim 2017
    • Yönetici 22 Ekim 2017
  2. ilyas ergün 22 Kasım 2017
  3. gökmen albayrak 22 Ocak 2018
  4. Ayşe Birgül Ceylan 25 Ocak 2018
    • Yönetici 27 Ocak 2018
  5. ahsen nilgün içöz 15 Aralık 2019

Yorum Yap