Tura Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tura Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tura Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tura Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tura Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Tura Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tura Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Deniz, kum, güneş ve tatil denildiğinde akla gelen en güzel aktivite tekne kiralama ya da gemi ile değişik koylara ve denizlere açılmaktır. Tura Turizm ile Akdeniz, Karadeniz, Ege Denizi gibi yerlerin gizli koylarını ve mükemmel güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Eğer görmediğiniz ya da tekrar görmek istediğiniz bu mavi ve yeşilden oluşan güzellikler ile güzel günler geçireceğinize eminiz. Ülkemizde birçok farklı il ve ilçelerden hareket eden gemiler ile 3-5-7 ya da fazla günden oluşan bir gezi programına katılabilirsiniz.

Genel bir deyişle ‘mavi yolculuk’ yapmak isteyen kişiler kendilerine ayırdıkları zaman kadar yurtiçinde ve yurt dışında gezi yapabilme kolaylığına sahiptirler. Kabin kiralayarak hem rahat hem de konforlu bir gezi için çağrı hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Her türlü istek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezleri sizler için oluşturulmuştur.

Tura Turizm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tura Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Kültür turları, tekne kiralama hizmetleri, Amerika, Avrupa, Afrika, Asya gezi turları için Tura Turizm müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 444 8 872 numaralı müşteri hizmetlerimiz kişilerin her türlü sorusunda ve sorununda yanındadır. Bütün turlarımızı incelemeniz için turaturizm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan farklı gezi rotalarımız arasından sizlere hitap edecek olanlarla karşılaşacaksınız. İsterseniz ‘sizi arayalım’ butonunu tıklayarak bize isim ve mail adresi bilgilerinizi gönderirseniz operatörler hemen sizi arayıp bilgi vereceklerdir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tura Turizm müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tura Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göce, Kemer, Kekova çıkışlı tekne turlarımız ile isterseniz tekne isterseniz kabin kiralayabilirsiniz. Farklı yerlerde villa kiralayarak tatil yapabilmeniz de mümkündür. Bizleri facebook, instagram, twitter, yuutube üzerinden takip edebilir, keyfinize uygun  olan gezi programınızı belirleyebilirsiniz. Tura Turizm müşteri hizmetlerine 09.00- 19.00 saatleri arasında direk bağlanabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki aramalarınızda sesli mesaj bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tura Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tura Turizm Şikayet Hattı

Satın almış olduğunuz hizmetlerin karşılığında kredi kartı ile ödeme de söz konusu olmaktadır. İlgili olduğunuz turlarla ilgili size en yakın şube adreslerini internet sitesimizden öğrenebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Gezi turları ile ilgili şikayetleriniz, ödemelerde karşılaştığınız olumsuz durumlar gibi şikayetçi olduğunuz tüm konular şikayet merkezimizce değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tura Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tura Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tura Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tura Turizm çağrı merkezi numarasına 444 8 872 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Harbiye Merkez
TELEFON: +90 212 241 20 62
E-MAIL: bilgi@turaturizm.com.tr
ADRES: İnönü Mah.Cumhuriyet Cad. Park Apt.No:109/A Elmadağ / Şişli / İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tura Turizm iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tura Turizm sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tura Turizm iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tura Turizm iletişim bilgileri, Tura Turizm telefon no, Tura Turizm irtibat tel, Tura Turizm canlı destek, Tura Turizm müşteri temsilcisi, Tura Turizm şikayet hattı, Tura Turizm müşteri hizmetleri numarası, Tura Turizm çağrı merkezi numarası, Tura Turizm iletişim numarası, Tura Turizm çağrı merkezi, Tura Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Meral Oskay 12 Temmuz 2021
  2. Seher 1 Kasım 2021
  3. Hamime Ekinci 22 Nisan 2022
  4. Hamime Ekinci 22 Nisan 2022

Yorum Yap