aksa-dogalgaz-ordu-giresun-cagri-merkezi-numarasi

Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2007 yılında kurulmuş olan Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz; Ordu ve Giresun illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz, Ordu ve Giresun bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa ordu-giresun doğalgaz iletişim bilgileri, aksa ordu-giresun doğalgaz telefon no, aksa ordu-giresun doğalgaz irtibat tel, aksa ordu-giresun doğalgaz canlı destek, aksa ordu-giresun doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa ordu-giresun doğalgaz şikayet hattı, aksa ordu-giresun doğalgaz fatura ödeme, aksa ordu-giresun doğalgaz kesinti, aksa ordu-giresun doğalgaz müşteri hizmetleri

One Response

  1. Haluk Öztürk 26 Ekim 2022

Yorum Yap