Güvence Hesabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güvence Hesabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güvence Hesabı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Güvence Hesabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Güvence Hesabı şikayet hattına erişebilirsiniz. Güvence Hesabı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Güvence Hesabı Çağrı Merkezi Numarası

Güvence Hesabı, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri bünyesinde 2007 yılında kurulmuştur. Kurum kapsamında bulundurduğu zorunlu sigortaların sağladığı teminatlarına ilişkin olarak sakatlık ve ölüm gibi bedeni zarar görmüş kişilere kaza sebebiyle sakatlık tazminatı ya da ölüm halinde ölen kişinin desteğinden yoksun kalan kişilere destekten yoksun kalma tazminatı ödenmesini sağlamaktadır. Güvence kapsamını sigortalının tespit edilememesi durumunda kişinin maruz kaldığı bedensel zararlar, kazanın meydana geldiği tarihte sigortasını yaptırmamış kişilerin neden olduğu bedensel zararlar gibi bazı durumlar oluşturmaktadır. Kurum tarafından sağlanan tüm hizmetler ile ilgili her konuda görüşmek veya destek talebinde bulunmak için (0212) 324 45 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca gh@guvencehesabi.org.tr adresine e-posta göndererek de iletişim sağlayabilirsiniz.

Güvence Hesabı çağrı merkezi numarası 0212 324 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güvence Hesabı Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurum sakatlık veya ölümü kapsayan bedeni zararların yaşanması durumunda sakat kalan kişilere veya ölen kişinin desteğinden yoksun kalan kişilere tazminat ödenmesini sağlar. Ayrıca kapsamında bulunan zorunlu sigortaları yapan sigortacının iflası veya ruhsatının iptal edilmesi durumlarında sigortacının ödemek zorunda olduğu maddi ve bedensel zararların karşılanmasını sağlamaktadır. Kuruma ilişkin ve kurum tarafından sağlanan tüm imkanlar ve hizmetler ile ilgili her konuda bilgi almak, sorularınızı yöneltmek, destek talebinde bulunmak veya şikayet bildirmek için (0212) 324 45 00 numaralı telefonu arayarak yetkililer ile iletişim sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak gh@guvencehesabi.org.tr adresi üzerinden yetkililere e-posta göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

Güvence Hesabı müşteri hizmetleri numarası 0212 324 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güvence Hesabı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bedeni zararlar görmüş kişilerin sigorta tazminatlarının ödenmesini sağlama amacıyla kurulan kurum ile görüşmek istediğiniz her konuda vakit kaybetmeden iletişim kurmak için (0212) 324 45 00 numaralı telefonu arayarak direkt olarak yetkililere bağlanabilirsiniz.

Güvence Hesabı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 324 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güvence Hesabı Şikayet Hattı

Kuruma görüş, öneri veya şikayetlerinizi gönül rahatlığı ile bildirebilirsiniz. (0212) 324 45 00 numaralı telefonu arayarak gh@guvencehesabi.org.tr ya da adresine e-posta göndererek bildirdiğiniz şikayetlerinz kurum bünyesinde değerlendirmeye alınır. Değerlendirilen şikayetlerinizin doğrultusunda en uygun çözüm yolu belirlenir. Kuruma ilettiğiniz iletişim adresleri üzerinden şikayetiniz ile ilgili çözüm sizlere en kısa sürede ulaştırılır.

Güvence Hesabı şikayet hattı 0212 324 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Güvence Hesabı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Güvence Hesabı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Güvence Hesabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 324 45 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Güvence Hesabı çağrı merkezi numarasına 0212 324 45 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Güvence Hesabı
Adres : Esentepe Mahallesi Ali Kaya Sokak Polat Plaza B-Blok No:1b Kat:15 34394 Şişli/İSTANBUL
E-Posta : gh@guvencehesabi.org.tr
Telefon : 0212 324 45 00
Fax : 0212 324 44 99

Arama Terimleri: Güvence Hesabı iletişim bilgileri, Güvence Hesabı telefon no, Güvence Hesabı irtibat tel, Güvence Hesabı canlı destek, Güvence Hesabı müşteri temsilcisi, Güvence Hesabı şikayet hattı, Güvence Hesabı müşteri hizmetleri numarası, Güvence Hesabı çağrı merkezi numarası, Güvence Hesabı iletişim numarası, Güvence Hesabı çağrı merkezi, Güvence Hesabı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap