dunya-goz-hastanesi-iletisim

Dünya Göz Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dünya Göz Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi 1996 yılında hizmet vermeye başlayarak gözün tüm  branşlarında en gelişmiş teknolojiyi kullanarak her gün binlerce hastayı tedavi etmektedir. Dünya göz hastanesi yurt içi ve yurt dışı toplam 22 merkezde temel prensip ve ilkelerini koruyup her gün kendini biraz daha geliştirerek sağlık hizmetini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için gayret etmektedir.

Dünya Göz Hastanesi; teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek ve envanterini güncelleyerek her gün daha iyi hizmet vermektedir. Ayrıca 250 kişilik deneyimli medikal kadrosu(öğretim üyesi ve doktorlardan oluşan), sayısı 2000’e yaklaşan personeliyle dünya çapında bir üne kavuşarak sayılı sağlık merkezlerinden biri haline geldi.

Dünya Göz Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık tüm insanların yaşamında son derece önem arz eden bir olgudur ki bu noktada insan bedeninde her bir organında farklı farklı sorunlar yaşanabilir. Nitekim beş duyu organından bir tanesi olan gözde de yaşanan en ufak bir sorun bile hafife alınmamalıdır. Doğru bir uzman hekime gidilmemesi, zamanında doğru tedavi uygulanmaması körlüğe kadar giden sorunlara yol açabilir. Nitekim ülkemizde alanında yetkin kendini kanıtlamış uzmanların olduğu en önemli göz sağlığı merkezi Ankara, Konya, İstanbul, İzmir, Kayseri gibi ülkemizin değişik yerlerinde hastaneleri olan Dünya Göz Hastanesi’dir. İnsanlar doğal olarak Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi numarası  nedir, gözlerinde problem olduğu zaman öğrenmek istiyorlar.

Dünya Göz Hastanesi’nin Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmit, Konya, Sakarya, Samsun ve Tekirdağ’da toplam 20 adet şubesi bulunmaktadır. Yurt dışında ise Almanya ve Gürcistan’da 3 ayrı bölgede hizmet vermektedir. Ayrıca her gün yeni şubeler açarak daha iyi ve yaygın bir hizmet verme yolunda büyük adımlar atmaktadır. Yakın zamanda Amsterdam, Bakü ve İzmir’de de yeni şubelerin açılması planlanmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 4 469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 4 469 biçimindedir. Bu numara kesintisiz olarak 365 günün tüm saatlerinde Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın arayabileceğiniz ve göz sağlığı ile ilgili tüm bilgileri alabileceğiniz bir numaradır. Hastanenin bu numarası tüm Türkiye ölçeğinde hizmet verir. Hangi kentte, ne tür bir göz doktoruna görünmek istiyorsanız, ne tür hizmetler alabilirsiniz vb. kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını bu numarayı arayarak  kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak bir biçimde alabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi’nde genel göz muayenesi, lazer ve göz içi lens, retina, çocuk göz sağlığı, göz tembelliği, kornea hastalıkları, nöro-oftalmoloji, katarakt, yakın görme problemi, göz tansiyonu(glokom), şaşılık, göz estetiği, kontakt lens ve göz içi iltihapları alanlarında hizmet verilmektedir.

Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 4 469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Göz ile ilgili bir nedenden ötürü ya da sizi tedavi eden göz doktoru ile görüşmek isterseniz o zaman Dünya Göz Hastanesi direkt bağlanma için ister yukarıda yer alan numarayı arayarak karşınıza çıkacak olan müşteri hizmetleri yetkilisinden yardım talep edebilir ya da hangi göz hastanesinde olan doktor ile görüşecekseniz o hastaneyi arayıp sonra dahili numarasını biliyorsanız tuşlayabilirsiniz. Eğer bilmiyor iseniz operatöre bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin bilgilerini karşınıza çıkan santral görevlisine verebilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesinin 444’lü telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle bilgi alabilir, randevu talep edebilir ve tedavi süresince edindiğiniz memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesinin genel çağrı merkezi bulunmaktadır. Genel çağrı merkezinden istediğiniz şubeye bağlanabilmektesiniz. Ayrıca şubeler için verdiğimiz linklerden randevu alabilir ve iletişim formunu doldurarak göz sağlığınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 4 469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Şikayet Hattı

Dünya Göz Hastanesi şikayet hattı için de üstte belirtilen numara aranarak yaşanan sorun anında gecenin saat kaçı olursa olsun iletilebilir. Firma ilgilileri derhal sorununuz ile ilgilenerek şikayetinizi en doğru yerde ivedilikli olarak halledilecektir. Hastane bu noktada sağlık kuralları etik çerçevesinde hizmet verir.

Dünya Göz Hastanesi şikayet hattı 444 4 469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dünya Göz Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dünya Göz Hastanesi  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dünya Göz Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 469 (365 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 4 469 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Dünya Göz Hastanesi iletişim bilgileri, Dünya Göz Hastanesi telefon no, Dünya Göz Hastanesi irtibat tel, Dünya Göz Hastanesi canlı destek, Dünya Göz Hastanesi müşteri temsilcisi, Dünya Göz Hastanesi şikayet hattı, Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi numarası, Dünya Göz Hastanesi iletişim numarası, Dünya Göz Hastanesi çağrı merkezi, Dünya Göz Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap