Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Enerjisa Başkent Elektrik Perakende müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

01.01.2013 tarihinde dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini ayrıştırmasına yönelik yasal zorunluluk kapsamında kurularak çalışmalarına devam eden bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Başkent Bölgesi olarak Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak şehirlerine hizmet sunmaktadır. Buralarda yaklaşık 3,6 milyonu aşkın mesken ve ticarethane müşterilerine elektrik dağıtım ve hizmetlerini sunmaktadır.

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Çağrı Merkezi Numarası

Yüksek yatırımlar ile kendini güçlendiren ve bu bölgede kesintisiz elektrik dağıtım hizmetini sürdüren şirket kendini her geçen gün yenilemektedir. Elektrik dağıtımını yaparken müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve günden güne gelişimine devam eden şirket oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Enerjisa Başkent Elektrik Perakende müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Enerjisa Başkent Elektrik Perakende ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Enerjisa Başkent Elektrik Perakende çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 372

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Enerjisa Başkent Elektrik Perakende çağrı merkezi numarasına 444 4 372 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş

Merkez
Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, Nida Kule Ataşehir Batı Sit. No:1/1, Ataşehir / İSTANBUL

Bölge Ofisi
Hanımeli Sokak No:1 Sıhhiye/ANKARA

Müşteri Hizmetleri
444 4 372

Satış Hattı
444 4 372
kurumsalsatis@enerjisa.com

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Enerjisa Başkent Elektrik Perakende sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Enerjisa Başkent Elektrik Perakende iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Enerjisa Başkent Elektrik Perakende iletişim bilgileri, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende telefon no, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende irtibat tel, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende canlı destek, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende müşteri temsilcisi, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende şikayet hattı, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende müşteri hizmetleri numarası, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende çağrı merkezi numarası, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende iletişim numarası

Yorum Yap