Bahçelievler Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bahçelievler Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bahçelievler Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bahçelievler Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bahçelievler Devlet Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Bahçelievler Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık tüm insanlar için son derece önem arz eden bir olgu iken kimi zaman insanlar kendisine ne kadar özen gösterirse göstersin yine de kimi sağlık sorunları yaşayabiliyor. Bu noktada insanların yaşadığı sağlık sorununu hafife almaması ve en yakın sağlık kurumuna başvurması gerekiyor. Nitekim bu noktada insanların karşısına kamu ve özel olarak iki türden sağlık kuruluşu çıkıyor. Ülkemizde devlet hastaneleri tüm il ve ilçelerde bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de tam teşekküllü olarak kesintisiz olarak hizmet veren, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler Devlet Hastanesi olup hastanenin çağrı merkezi numarası (0212) 496 70 00 olup sürekli olarak hastane ile gereksinim duyulan her an iletişime geçilebilir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 496 70 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Ulaşımı da son derece kolay bir yerde olan hastanede alanında uzman, deneyimli doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık çalışanları hizmet verir. Hijyen açısından da ödün verilmeyen hastanede tüm tahliller ve tetkikler de kesintisiz olarak yapılır. Dünya normlarında son sistem teknoloji ile hizmet veren hastane müşteri hizmetleri numarası yine üstte yer alan  (0212) 496 70 00 numarası olup bu numara aranarak her türlü bilgi alınabilir. Randevu ve diğer konular hakkında müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşülebilir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 496 70 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin herhangi bir biriminde tedavi görmüş, muayene olmuşsanız ve doktorunuz ile görüşmek istiyor iseniz o zaman yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra dahili numarasını biliyor iseniz tuşlayabilirsiniz. Yok eğer bilmiyor iseniz o zaman üstte yer alan hastanenin numarasını aradıktan sonra santral operatöre bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz doktorunuzun ya da bir başka yetkili kişi ile görüşecek iseniz onun adını vererek karşınıza çıkan kişiden yardım isteyebilirsiniz. Size operatör anında yardımcı olacaktır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 496 70 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Şikayet Hattı

Çok nadiren yaşanan bir durum olmakla beraber yine de hastanede herhangi bir birimde herhangi bir sorun yaşadıysanız o zaman yine üstte verilen numarayı aradıktan sonra şikayetinizi karşınıza çıkan kişiye iletebilirsiniz. Hastane bu noktada son derece hassastır. Hızla gereğini yapacaktır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi şikayet hattı 0212 496 70 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bahçelievler Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bahçelievler Devlet Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 496 70 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bahçelievler Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 496 70 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48 Bahçelievler/İSTANBUL

Telefon : 0212 496 70 00

Fax Numarası : (0212) 496 70 96 – (0212) 496 70 62

TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ

BAHÇELİEVLER SEVGİ EVİ TRSM : 0 212 474 54 23 – 0212 452 80 30

Arama Terimleri: Bahçelievler Devlet Hastanesi iletişim bilgileri, Bahçelievler Devlet Hastanesi telefon no, Bahçelievler Devlet Hastanesi irtibat tel, Bahçelievler Devlet Hastanesi canlı destek, Bahçelievler Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap