Fors Avm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fors Avm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fors Avm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fors Avm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fors Avm şikayet hattına erişebilirsiniz. Fors Avm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fors Avm Çağrı Merkezi Numarası

Fors AVM, dayanıklı tüketim malları grubunda elden satış imkanı sunan bir firmadır. Zamanla bu konuda Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. Firma faaliyetlerine ilk olarak 1998 yılında başlamıştır. Uzun zaman önce başladıkları bu serüveni 2021 yılında 13 adet çok katlı mağaza kurarak devam ettirmiştir. 2021 yılı itibari ile tüm mağazalarında toplamda 200’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Firma hizmetlerini Marmara ve Ege Bölgesi’nde sürdürmektedir. Firma faaliyetlerini sürdürmeye küçük bir dükkanla başlamıştır. Günümüzde ise 60.000 adet ürün çeşidi bulunan büyük bir işletme halini almıştır. Her evin ve her bireyin ihtiyacı olan ürünleri firmanın mağazalarında bulabilmeniz mümkün. Aynı zamanda bu ürünler uygun fiyatlı olarak müşterilere sunulmaktadır. Uygun fiyat öncelikli tutulurken kaliteden de ödün vermemek firmanın esaslarındandır. Her daim kaliteli ve uygun fiyatlı ürünü müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Eğer firmadan aldığınız bir ürünle ilgili sorun yaşarsanız müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunu çözebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0850 811 56 56’dır. İsterseniz cep numarası aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Cep numarası aracılığıyla iletişim kurabilmek için 0537 481 97 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca info@forsavm.com.tr mail adresini kullanarak mail yoluyla da iletişim kurabilmeniz mümkün.  Ek olarak firmanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Fors Avm çağrı merkezi numarası 0850 811 56 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fors Avm Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma peşin, kredi kartı ve kredi kartsız taksit seçenekleri olmak üzere birden fazla ödeme yöntemini müşterilerine sunmaktadır. Firmanın en büyük hedefi müşterilerinin yaşam standardını ve memnuniyetini arttırmaktır.

Firma 20 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunmanın verdiği tecrübe ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda firmanın attığı tüm adımlar hem müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak hem de çalışanlarının haklarını korumak amacıyla atılmış adımlardır. Firma aynı zamanda tüketici haklarına saygılı tutumuyla da takdirleri üzerine toplamaktadır.

Müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulan firmada bir sorunla karşılaşmanız durumunda iletişim kurabilmeniz için müşteri hizmetleri numarası paylaşılmıştır. Firmadan aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşarsanız veya başka bir sorununuzu dile getirmek isterseniz müşteri hizmetleri numarasını arayarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu gibi durumlarda 0850 811 56 56 numaralı telefonu arayarak sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu ikinci bir telefon numarası ise 0537 481 97 39’dur. Telefon yoluyla iletişim kurmak istemezseniz info@forsavm.com.tr adresi kullanarak mail yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Son olarak firmanın resmi web sitesinde iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Fors Avm müşteri hizmetleri numarası 0850 811 56 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fors Avm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma bünyesinde hem evinizin hem de sizin ihtiyacınızın olabileceği birçok elektronik cihazı bulabilirsiniz. Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde ürünü iade etme imkanınız bulunmaktadır.

Müşterilerine kaliteli birçok ürünü uygun fiyatlarla sunmayı vadeden firma aynı zamanda tüm ürünlerde geçerli olmak üzere kargo hizmetini de ücretsiz kılmaktadır. Firma sayesinde kaliteli çok sayıda ürünü hem uygun fiyatlara hem de ücretsiz kargo imkanı ile alabilirsiniz. Üstelik ürünü beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade garantisi de size verilmektedir.

Fors Avm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 56 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fors Avm Şikayet Hattı

Firmadan aldığınız ürünlerde kalite güvencesi sunulmaktadır. Ayrıca memnun kalmamanız durumunda 14 gün boyunca iade imkanı da bulunmaktadır. Ek olarak tüm ürünlerde geçerli olmak üzere ücretsiz kargo hizmeti de sunulmaktadır. Firma müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır.  Siz de firma veya satın aldığınız herhangi bir ürün ile ilgili sorun yaşamanız durumunda yazıda bahsedilen irtibat yöntemlerini kullanarak sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Fors Avm şikayet hattı 0850 811 56 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fors Avm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fors Avm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fors Avm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 56 56

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fors Avm çağrı merkezi numarasına 0850 811 56 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Fors Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş.
Adres : Dokuz Eylül Mh. 692/1 Sk. No:4 Gaziemir / İzmir
E-Posta : info@forsavm.com.tr
Telefon : 0850 811 56 56

Arama Terimleri: Fors Avm iletişim bilgileri, Fors Avm telefon no, Fors Avm irtibat tel, Fors Avm canlı destek, Fors Avm müşteri temsilcisi

Yorum Yap