cosmetica-cagri-merkezi-numarasi

Cosmetica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cosmetica çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cosmetica müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cosmetica şikayet hattına erişebilirsiniz. Cosmetica müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Antalya’da kurulan en güncel, en popüler kozmetik malzemelerini uygun fırsatlarla satan kozmetik firmasıdır. Müşterilerine çeşitli marka yelpazesiyle cilt bakım ürünleri, gözde makyaj malzemeleri, parfüm, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoriyi sizlere sunmaktadır.

Cosmetica Çağrı Merkezi Numarası

Birçok tanınmış markanın ürünlerinin birarada bulunduğu Cosmetica mağazası çok  kişi tarafından tercih edilmektedir. Cilt, saç, vücut bakımına özen gösteren ve farklı ürünlere ihtiyacı olan kişiler gerek mağazadan gerekse internet sitemizden alışveriş yapabilirler. Bayanların en çok tercih ettiği makyaj malzemeleri arasında ruj, rimel, fondoten, far, oje gibi malzemeler istenilen her markada müşterilerine sunulmaktadır. Ayrıca cilt ürünleri arasında nemlendiriciler, yaşlanma karşıtı kremler, makyaj temizleyiciler de oldukça sık tercih edilmektedir. Deodorant ve parfümlerimiz kadın ve erkekler için çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Cosmetica çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ev temizliğinde ihtiyacınız olan çamaşır ve bulaşık deterjanları da satışa sunulmaktadır. Ağız bakım ürünlerimiz arasında diş fırçaları, macunları, diş ipi ve ağız sularında birçok tanınmış markalar da bulunmaktadır. Kişilerin her türlü sorusunda ve sıkıntısında onlar için oluşturulmuş çağrı merkezleri de kişiler için oluşturulmuştur.

Cosmetica Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde bulunan şubelerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi; internet sitemizi ziyaret ederek de gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. 17. Yılını kutlayan mağaza cosmetica.com.tr adresinde çok sayıda ürünlerinde indirim de uygulamaktadır. %50 ve %70 oranında uygulanan indirimleri görmek için sizleri internet sayfamıza bekliyoruz. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak, ücretsiz kargodan faydalanmak ve kampanyalarımızdan yararlanmanız için internet sayfamız sizler için güncellenmiştir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Cosmetica müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Her türlü konuda istek, dilek ve şikayetleriniz için bizleri 0 850 777 05 36 numaralı müşteri hizmetlerimizden arayabilirsiniz. Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında arayabileceğiniz gibi; diğer zamanlarda internet sitemiz aracılığı ile bizimle iletişim kurmanız mümkündür.

Cosmetica Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki numarayı arayabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde ilgili olduğunuz birime kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Sipariş takibinizi ve ürünler hakkında bilgileri alabilmeniz için telefon edebilir ya da internet sitemize üye olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cosmetica müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Cosmetica Şikayet Hattı

Orijinal ürünlerin yer aldığı mağaza alışverişlerinizde sizin için sorun oluşturan ürünlerle ilgili şikayet oluşturabilirsiniz. Bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve giderilecektir. İnternet sitesinden aldığınız ürünleri ambalajını bozmadan 14 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. Siparişte gecikme, ürünün size iletilirken zarar görmesi ve memnun kalmadığınız her türlü durum için müşteri hizmetlerimiz kişilerin yanındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cosmetica müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cosmetica şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cosmetica çağrı merkezini arayarak, alacağınız ürün hakkında bilgi alabilir, satış sonrasında ve ürün takibi hakkında tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Cosmetica çağrı merkezi iş günleri içinde 08.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca siparişiniz hakkında ve istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca iletebileceğiniz bir e-posta adresleri mevcuttur.

Cosmetica Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 777 05 36

Cosmetica E-Posta Adresi
musterihizmetleri@cosmetica.com.tr

Arama Terimleri: cosmetica iletişim bilgileri, cosmetica telefon no, cosmetica irtibat tel, cosmetica canlı destek, cosmetica müşteri temsilcisi, cosmetica şikayet hattı, cosmetica müşteri hizmetleri numarası, cosmetica çağrı merkezi numarası, cosmetica iletişim numarası, cosmetica çağrı merkezi, cosmetica müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap