Evmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Evmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evmoda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evmoda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

20 yıldan fazla süredir bu sektörde varlığını sürdürmektedir. İnsanların evleri için ihtiyaçları olan her ürünü ulaşılabilir kılma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Evmoda ve Evmoda Home mağazalarının yanı sıra Karaca ve Bosch bayilikleri ile de hizmet veren firma sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Bir evin ihtiyacı olan her türlü ürünü en ekonomik fiyatlarla sunmayı amaçlayan firma bu konuda oldukça talep görmektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden firma aynı zamanda da doğru, dürüst ve eksiksiz bilgi vermeyi de ilke edinmiştir.

Müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle hareket eden firma en yeni mobilya trendlerini sunmaktadır. Ayrıca son teknoloji mutfak gereçlerini, en şık ev tekstil ürünlerini satışa sunan ve kendi sektöründe adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Evmoda Çağrı Merkezi Numarası

20 yılda Türkiye’nin öncü markalarından biri haline gelen markanın yenilikçi yaklaşımı ile bu alandaki gelişimine devam etmektedir. Teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetini gelişimine ve büyümesine yansıtan firmaya her geçen gün artan talep olmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evmoda müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evmoda ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Evmoda çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Evmoda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 56 56

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evmoda çağrı merkezi numarasına 0850 532 56 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Üniversite Mahallesi E-5 Yanyol No:20
Avcılar/İstanbul

Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 21:00   Pazar 11:00 – 20:30

SATIŞ DESTEK : 0212 505 54 54

avcilarmobilya@evmoda.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz kısım da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Evmoda sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Evmoda iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Evmoda iletişim bilgileri, Evmoda telefon no, Evmoda irtibat tel, Evmoda canlı destek, Evmoda müşteri temsilcisi, Evmoda şikayet hattı, Evmoda müşteri hizmetleri numarası, Evmoda çağrı merkezi numarası, Evmoda iletişim numarası

One Response

  1. KADİR 8 Ekim 2021

Yorum Yap