Çorlu Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çorlu Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çorlu Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çorlu Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çorlu Devlet Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Çorlu Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çorlu Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Çorlu Devlet Hastanesi, vermiş olduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile bilinen, son derece köklü ve kaliteli hizmetler veren bir hastanedir. Sigorta hizmetleri kapsamında herhangi bir sağlık hizmeti için Çorlu ve çevresindeki kişilerin güvenle başvurdukları bu hastane, profesyonel sağlık personeli ekibi ile de bilinmektedir.

Çevresinde kurulan ilk hastanelerden olması sebebiyle ve devlet hastanesi olarak hizmet veriyor oluşuyla beğeni toplayan hastanenin çağrı merkezi numarası sıklıkla internette araştırılmaktadır. 0(282) 693 33 00 numarası üzerinden hastanenin çağrı merkezi ile iletişim kurarak gerekli işlemleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra hastanenin online web sitesi üzerinden ya da e-mail adresi üzerinden irtibat kurmak da oldukça kolay ve güvenlidir. Kurumdan randevu almak isteyen kişiler için ise devlete bağlı bir randevu oluşturma sitesi olan mhrs sistemi üzerinden randevu talebi oluşturmak da bir başka alternatiftir.

Çorlu Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0282 693 33 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorlu Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Devlet hastanesi olarak hizmet vermekte olan kurum oldukça büyük titizlikle ve son derece profesyonel bir şekilde hastalarla ilgilenerek kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hasta memnuniyetini ön planda tutarak ve en kaliteli sağlık hizmetini vermeyi hedefleyerek çalışmakta olan devlet kurumu, son derece beğenilmektedir ve bölge halkı tarafından herhangi bir sağlık hizmeti gerektiğinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kurum içerisinde son teknoloji ekipmanların kullanılması ve hastane kadrosunun alanında uzman doktorlardan oluşturulması kurumun vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttıran ve hasta memnuniyetini sağlayan önemli detaylardır.

Hastane ile irtibat kurmak isteyen kişilerin sıklıkla müşteri hizmetleri numarası arayışına girdiği bilinmektedir. Yukarıda da belirtilen 0(282) 693 33 00 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetleri ile irtibat kurmak mümkün olmaktadır. Bu numarayı tuşlamanın yanı sıra online web sitesi üzerinden ya da mhrs sistemi üzerinden de kuruma erişim sağlamak mümkündür. Ayrıca kurumun mail adresine iletide bulunulması durumunda da iletişim sorunsuz bir şekilde kurulabilmektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0282 693 33 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorlu Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kuruma direkt olarak bağlanmak ve randevu talebi, şikayet talebi ya da görüş bildirme niyetindeyseniz kuruma ait sabit hattı arayarak iletişim kurmanız mümkün olmaktadır. 0(282) 693 33 00 numarası üzerinden kuruma direkt olarak bağlanmak ve gerekli işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Bunun yanı sıra kuruma ait online web sitesi olan www.corludh.saglik.gov.tr üzerinden de kurumla iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda kurumun mail adresine mail atarak da erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Hastalar, kuruma erişim sağladıktan sonra gerekli görüş, şikayet yahut randevu taleplerini iletebilmektedir. Son derece hızlı bir şekilde gerekli işlemler gerçekleştirilerek herhangi bir hasta mağduriyeti engellenmektedir. Oldukça profesyonel bir sağlık ekibi ile çalışan ve son teknoloji ekipmanları kullanan hastane, büyük bir özveri ile hizmet vermektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 693 33 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorlu Devlet Hastanesi Şikayet Hattı

Kuruma dair herhangi bir memnuniyetsizlik ve şikayet durumunda 0(282) 693 33 00 numaralı sabit hattı arayarak şikayette bulunmak ve görüş iletmek mümkün olmaktadır. Bu iletişim kanalına alternatif olarak kuruma ait olan online web sitesine, tekirdagdhs3@saglik.gov.tr mail adresine ya da sağlık bakanlığına ait sabit hatta erişerek şikayet ve görüş iletmek de mümkündür.

Çeşitli iletişim kanalı sayesinde iletilen şikayetler dikkate alınmakla birlikte oldukça hızlı bir şekilde gerekli işlemler kurum tarafından gerçekleştirilmektedir. Hasta memnuniyetini sağlamak ve herhangi bir sağlık mağduriyetine mahal vermemek için son derece kaliteli hizmetler veren ve oldukça profesyonel bir şekilde çalışan kurum, hastaların ilettikleri şikayetleri de hızlı bir şekilde işleme alarak olası problemleri de ortadan kaldırmaktadır.

Çorlu Devlet Hastanesi şikayet hattı 0282 693 33 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çorlu Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çorlu Devlet Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çorlu Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 693 33 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çorlu Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0282 693 33 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Zafer, Mah. Bülent Ecevit Blv. No:33, 59850 Çorlu/Tekirdağ
E-Posta : tekirdagdhs3@saglik.gov.tr
Telefon : 0282 693 33 00

Arama Terimleri: Çorlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri, Çorlu Devlet Hastanesi telefon no, Çorlu Devlet Hastanesi irtibat tel, Çorlu Devlet Hastanesi canlı destek, Çorlu Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap