Tuzla Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuzla Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuzla Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuzla Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuzla Devlet Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuzla Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tuzla Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Tuzla Devlet Hastanesi, 1997 yılında İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde vatandaşlara hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana vatandaşlar tarafından çeşitli sağlık sorunları nedeniyle yaygın olarak ziyaret edilen bu sağlık kuruluşuna, vatandaşlar çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmak istemekte ve bunun için kurumun çağrı merkezi numarasına ihtiyaç duymaktadırlar.

Tuzla Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0216 494 09 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurumdan aldığınız sağlık hizmeti doğrultusunda bilgi sahibi olmak istiyor ve kurumun çağrı merkezi numarasına ihtiyaç duyuyorsanız, 0 216 494 09 55 numaralı bilgi edinme hattını arayabilir, kurum temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Tuzla Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul ilinde milyonlarca vatandaşa hizmet veren bu sağlık kuruluşuna ulaşmak isteyen vatandaşlar bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Herhangi bir konuda bilgi almak istiyorsanız telefonunuzdan 0 216 494 09 55 numaralı hattı arayabilir ve kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Sizi karşılayan kurum temsilcisi memnuniyetle sorularını cevaplandıracak ve gerekiyorsa yönlendirme yapacaktır. Eğer arama nedeniniz randevu almak ise 182 numaralı randevu hattını aramanız gerekmektedir.

Tuzla Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 494 09 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuzla Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlık kuruluşunun sunduğu hizmetler ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen veya yönlendirilmeye ihtiyaç duyan vatandaşlar, kurum temsilcisine beklemeden direkt olarak bağlanmanın yollarını aramaktadırlar. Bu sağlık kuruluşunun temsilcisine direkt olarak bağlanmak yalnızca bir dakikanızı alacaktır.

Tuzla Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 494 09 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurum temsilcisine beklemeden direkt olarak bağlanmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey 0 216 494 09 55 numaralı bilgi edinme hattını aramaktır. Telesekreter önemli bilgileri verdikten sonra dahili numarayı bilip bilmediğinizi soracaktır. Eğer dahili numarayı bilmiyorsanız bekleyerek direkt operatöre bağlanmanız mümkündür. Operatör sizin arama nedeninizi öğrenerek doğru birime aktaracaktır.

Tuzla Devlet Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumdan aldığınız hizmet doğrultusunda mağdur olduğunuzu düşünüyorsanız ve şikayette bulunmak istiyorsanız bu şikayeti nereye bildireceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Her türlü şikayetinizi kurumun 0 216 494 09 55 numaralı bilgi edinme hattını arayarak kurum temsilcisine iletmeniz mümkündür.

Sizi karşılayacak kurum temsilcisine şikayette bulunmak istediğinizi dile getirirseniz sizi dinleyecek ve şikayetinizi not edecektir. Kısa sürede mağduriyetinizin giderilmesi için kurum temsilcisine yeterli bilgi aktarmayı unutmayınız.

Tuzla Devlet Hastanesi şikayet hattı 0216 494 09 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tuzla Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tuzla Devlet Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tuzla Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 494 09 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tuzla Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 494 09 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : İçmeler Mahallesi, Piri Reis Caddesi, No: 74 Tuzla / İstanbul
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0216 494 09 55

Arama Terimleri: Tuzla Devlet Hastanesi iletişim bilgileri, Tuzla Devlet Hastanesi telefon no, Tuzla Devlet Hastanesi irtibat tel, Tuzla Devlet Hastanesi canlı destek, Tuzla Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi, Tuzla Devlet Hastanesi şikayet hattı, Tuzla Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Tuzla Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası, Tuzla Devlet Hastanesi iletişim numarası, Tuzla Devlet Hastanesi çağrı merkezi, Tuzla Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap