avast antivirüs çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avast Antivirüs

ALWIL tarafında yapılmış merkezi Çek Cumhuriyeti’nde olan bir antivirüs yazılımıdır. Günümüzde kullanılmakta olan bu yazılım birçok programdan daha başarılı olup kasma vb. sorunlar yaşatmamaktadır. 1988 senesinde ilk kez yapılmış olan bu yazılım 27 dile sahiptir yapıcısı ise Eduard Kucera’dır. En son yazılımı 2011 yılında yapılmıştır, virüs dışı zararlı yazılımlarda bulabilmektedir örneğin spyware ve trojan gibi zararlı yazılımlar.

Avast Antivirüs Nedir?

Program gayet basit kullanımlıdır e posta koruması ve güncelleme işlemi sonrasında uyaran bir ses uyarlanmıştır. Her zaman arka planda çalışan bu yazılım sistemsel hatalar asla vermez ayrıca cihaza takılan flashlarıda anında tarar eğer bir şey bulursa  move all to chest seçeneği seçilmelidir.

Gelişmiş malware yazılım engelleme ve saldırılardan koruma özelliği ile en iyilerden olan bu program bilgisayarınızda tam zamanlı bir koruma sistemi oluşturmaktadır. Her sene güncellenen bu program genellikle günlük veri tabanını güncelliyor ve sürekli taramalarla cihazı güvende tutuyor. Yapılan analizler sonucunda bu program en iyi ilk 3 program arasında yer almaktadır. Avast tam zamanlı bir koruma dışında ücretsiz sürümüyled e şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.

Avast fazlaca artan virüslerden dolayı tek bilgisayarların değil android telefonlarında gözdesi olmaktadır. Sadece antivirüs değil aynı zamanda birçok özelliği ile müşterilerini memnun etmeye çalışan bu yazılım güvenlik duvarı uygulaması ve dosyalara kilit koyma gibi kullanışlı özellikleri ile kapsamlı bir kullanım sunuyor.

Avast Antivirüs’ün müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Avast Antivirüs ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları destek sayfasından çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları ve Avst Antivirüs ile ilgili tecrüblerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Avast Antivirüs Destek Sayfası

Arama Terimleri: avast antivirüs çağrı merkezi, avast antivirüs iletişim, avast antivirüs  telefon numarası, avast antivirüs destek sayfası, avast antivirüs irtibat tel, avast antivirüs şikayet hattı, avast antivirüs nasıl devre dışı bırakılır

64 Yorum

  1. MUSTAFA 26 Mayıs 2022
  2. Ali YENİER 19 Temmuz 2022
  3. abdülaziz düzgün 13 Şubat 2023

Yorum Yap