Vernel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vernel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Vernel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Vernel ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Vernel Müşteri Hizmetleri Numarası

Vernel çamaşır yumuşatıcı markalarından biridir. Hem kokusunun kalıcılığı hem ekonomik olması hem de çamaşırları yumuşacık yapması ile pek çok kişinin tercih ettiği markadır. Birden fazla renk ve koku çeşidi olan Vernel henkel ürünüdür.

Zaman zaman Vernel hakkında bilgi almak ve şikayetlerde bulunmak üzere Vernel iletişim hattına baş vurular yapılmaktadır. Bu başvuruları dikkate alan üretici firma Vernel’in kopya ya da merdiven altı üretimlerine karşı vatandaşların desteğine ihtiyaç duyar.

Sizin de Vernel Hakkında İstek ve Şikayetleriniz Var İse

Vernel hakkında görüş almak, kullanıcı yorumları ve şikayetlerde bulunmak gibi durumlarınız oluştuğunda haftanın her günü ve 24 saat boyunca Vernelin iletişim hatlarından birini kullanabilirsiniz. İnternet üzeri vernel müşteri hizmetleri her türlü bilgi için www. henkel.com.tr ve http// tr-tr.facebook.com/VernelTurkiye adreslerini kullanmaktadır.

Ayrıca 0800 261 26 28 ücretsiz olan telefon hattından 09:00 ile 17:00 arası iletişime geçilebilmektedir.

Vernel müşteri hizmetlerine ulaşmanın bir diğer yolu fax üzerinden sağlanabilir. Fax iletişim numarası İstanbul alan kodu ile başlayan 0 (216) 579 40 17 nolu fax numarasıdır.

Şayet istek ve şikayetlerini tüketici yüz yüze görüşerek iletmek istiyor ise Ümraniye de bulunan merkez ofis adresini ziyaret etme hakkına sahiptir.

Posta adresi olarak Vernel Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. No 8

Buyaka İki Sitesi C Blok, Kat 10-14

Tepeüstü Ümraniye ikamet adresinde hizmet vermektedir.

Ayrıva sosyal medya hesaplarından da Vernel ile iletişim kurmak mümkün.

Üretici ve Tüketici Denklemi

Bir ürünün piyasada değerlenmesi tüketici sayısının artışı ile doğru orantılıdır. Bu denklemin üretici ayağı olan Vernel tüketici desteğine önem vererek her türlü Vernel ile ilgili bilgi, görüş ve sorunların çözümü için ve tüketici dostu olduğunu yansıtmak amacıyla müşteri hizmetleri ağını oluşturdu. Tüketici için kolaylık sağlayan bu iletişim ağları ile hem Vernel hem de tüketici kazanmaktadır.

Vernel Müşteri Hizmetlerine Gelen İstek ve Şikayetler Nelerdir?

Vernel yumuşatıcı çamaşırda oluşan kırışıklıkları azaltır mı? Bebek çamaşırlarında kullanılan Vernel bebek cildini tahriş eder mi? Bütün Vernel çeşitlerinde yoğunluk aynı mıdır? gibi sorular sorulmakta ve en kısa sürede tüketiciler bilgilendirilmektedir.

Vernel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 261 26 28

Vernel Faks Numarası
0216 579 40 17

Arama Terimleri: vernel çağrı merkezi, vernel iletişim, vernel müşteri hizmetleri, vernel telefon numarası, vernel şikayet hattı, vernel müşteri hizmetleri numarası, vernel şikayet

Yorum Yap