eset antivirüs çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eset Antivirüs Nedir?

Ödüllü antivirüs yazılımı olan Eset zararlı virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri anında belirler   ve yok eder bu program windows işletim sistemleri için ideldir. Eset, Bratislava, Slovakya’da 1992 yılında iki şirketin birleşmesi ile oluşan bir BT güvenliği şirketidir. 1992 senesinde kurulan Eset geliştirilmeye devam etmektedir. Bu antivirüs programı aslında ücretlidir fakat bu programın firması ücretsiz denemeye izin vermektedir Eset şu an dünyanın en iyi programı sayılmaktadır. Antivirüs bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları tararken eğer bir tehdit bulduysa bunu gösteriyor bu tehditin NOD 32 tarafından temizlenip temizlenmediğini de görebiliyorsunuz ayrıca kullanımının basit olmasından dolayı rahatça kullanılmaktadır.

Günümüzde birçok antivirüs programı olmasına rağmen en iyisi ve en pratiği budur araştırmalara göre 1. sırada olan Eset’e ücretli olmasına rağmen talep çoktur.

Eset Antivirüs Nasıl Kurulur?

Bu programın kurulumu da çok basittir, program indirildikten sonra karşınıza programı kur yazısı çıkacaktır ileri dedikten sonra yeni sürümü yükleyin diye bir onay kutusu gelir bunu onaylayarak devam edin. Daha sonra kurulum aşaması başlayacaktır bu aşamada lisans sözleşmesini kabul edip ileri butonuna basın önünüze Eset live katılın diye bir yazı çıkacaktır buna da onay verip ilerleyin ve bir sonraki aşamaya geçin burada istenmeyen türde olabilecek uygulama algılamasını etkinleştir yazını göreceksiniz onu onaylayarak kurulumun bitmesini bekleyin kurulum bittikten sonra bilgilerinizi aktif ederek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eset Antivirüs’ün müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi telefon numarası, adresi ve mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Eset Antivirüs ile iletişime geçerek sorununuzla ilgili destek alabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından yaşamış olduğunuz sorunları ve Eset Antivirüs hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
 0850 221 37 38

Eset Antivirüs Stratus Telefon Numarası
(212) 251 51 80

Eset Antivirüs Mail Adresi
info@stratus.com.tr

Eset Antivirüs Adres
Papirus Plaza, Ayazma Caddesi No: 37
Kat: 8 D: 14 34406 Kağıthane/İstanbul

Arama Terimleri: eset antivirüs çağrı merkezi, eset antivirüs müşteri hizmetleri, eset antivirüs telefon numarası, eset antivirüs türkiye şubesi, eset antivirüs iletişim, eset antivirüs mail adresi, eset antivirüs iyi mi, eset antivirüs irtibat tel, eset antivirüs şikayet hattı

2 Yorum

  1. Mehmet 25 Ekim 2017
  2. MUSTAFA 2 Şubat 2018

Yorum Yap