Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hisar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hisar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hisar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hisar şikayet hattına erişebilirsiniz. Hisar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hisar Çağrı Merkezi Numarası

Hep birlikte yemek yediğimiz sofralarımızın şık ve modern bir görüntüde olması hepimizi mutlu eder. Masada bulunan tabak, kaşık, çatal, bıçak gibi ürünlerin hem parlak hem de kaliteli olması onları uzun süre kullanmamız açısından önemlidir. Hisar markası uzun yıllardan bu yana muhteşem ürünleri ve kaliteli üretimleri ile göz doldurmaktadır. Sofra sanatında sanatçılığını konuşturmak isteyen kişiler markanın ürünleriyle masalarını zenginleştirebilirler. Ayrıca yemek yaparken birçok tencere ve tavaları da üreterek yemek yapmayı da zevkli bir hale getirmektedir. Yıllar boyunca eskimeyen, deforme olmayan ürünleri mutfaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak istek, dilek ve taleplerinizi iletmeniz de mümkündür.

Hisar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hisar çağrı merkezi numarası 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hisar Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu markanın ürünleri arasında çatal, kaşık, bıçak grubu çeşitleri farklı sayılarda oluşmaktadır. 18- 24- 30- 36- 60- 72- 84 ve 89 parçalı ürünlerden ihtiyacınız olanını alabilirsiniz. Pişirme gruplarında granit ve çelik tencere takımlarından az ya da çok paçaya sahip olan çeşidi seçebilirsiniz. Çaydanlık, tepsi, şekerlik, tuzluk gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için de birçok ürünü firma üretmektedir. Ürünlere tek tek sahip olabileceğiniz gibi takım olarak da sahip olabilirsiniz. Avantaj setleri günlük kullanım ya da çeyiz için uygundur. Firmanın ürünleri birçok mağazada satılmakta olup internet sitesi üzerinden sipariş vererek de alışveriş yapmanız mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayacak olan kişiler Pazartesi- Cuma: 08:30- 17:30 saatleri arasında 0 850 532 51 52 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hisar müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Hisar müşteri hizmetleri numarası 0850 532 51 52  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hisar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firmanın müşteri hizmetleri ile direkt görüşme yapmak isteyen kişiler yukarıda bulunan numarayı arayarak istek ve taleplerini bildirebilirler. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip etmeniz de mümkündür. Satış noktaları hakkında detaylı bilgi ve adres öğrenmek isteyenler https://www.hisar.com.tr/ internet sitesini ziyaret edebilirler. Ayrıca siteye üye olarak da alışveriş yapmanız mümkündür. Verilen siparişler 3 gün sonra yola çıkmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hisar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Hisar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 51 52  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hisar Şikayet Hattı

Bu firma garantili ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Garanti kapsamı içerisinde herhangi bir sorun yaşanan ürünler geri iade edilmektedir. Ürünlerle, kargoyla ya da satış noktalarıyla ilgili sıkıntılarınız varsa müşteri hizmetlerini arayarak şikayet kaydı oluşturabilir ve hemen giderilmesini talep edebilirsiniz.

Hisar şikayet hattı 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hisar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hisar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hisar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 51 52

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hisar çağrı merkezi numarasına 0850 532 51 52 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Hisar iletişim bilgileri, Hisar telefon no, Hisar irtibat tel, Hisar canlı destek, Hisar müşteri temsilcisi, Hisar şikayet hattı, Hisar müşteri hizmetleri numarası, Hisar çağrı merkezi numarası, Hisar iletişim numarası, Hisar çağrı merkezi, Hisar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap